У Білорусі валюта подорожчала на 30%

Подивитись всі дописи у розділі: Фінанси. Розміщено: 19.12.2014 в 13:37.
У Білорусі валюта подорожчала на 30%
У Білорусі валюта подорожчала на 30%

Місцевий Нацбанк ввів комісію при продажу валюти

Девальваційна хвиля докотилася і до Біларсі. Хоч місцевий Нацбанк і не знизив курс рубля, але зобов’язав банки брати комісію 30% при продажу валюти. Також Нацбанк рекомендує банкам обмежити видачу кредитів і підняти ставки по вкладах в білоруських рублях.

— З урахуванням збільшеного попиту на іноземну валюту на внутрішньому валютному ринку прийнято рішення про тимчасове введення 30 відсоткового збору при купівлі валюти юридичними та фізичними особами. Підприємства і банки будуть сплачувати цей збір при купівлі валюти на біржі, громадяни — у вигляді комісії при покупці в банках. Сплачені кошти будуть направлятися в бюджет, — написано в офіційному прес-релізі Нацбанку Білорусі.

Виходить, якщо ви захочете прийти в обмінник і купити там 100 доларів, то банку треба буде віддати ще 30 долара зверху. Ця комісія піде до державного бюджету. На який термін було прийнято таке рішення, Нацбанк не повідомляє. Але наголошують, що воно тимчасове.

При це обмежувати купівлю валюти ні для громадян, ні для підприємств Нацбанк Біларсі не буде. Якщо можете заплатити комісію — купуйте скільки завгодно «зелених». Можливо, щось подібне варто було запровадити півроку назад в Україні, дивись і у нас би курс зараз був би десь на рівні 10 грн за долар.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015