До скільки працюватиме метро в Києві на Новий рік

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 19.12.2014 в 14:04.
До скільки працюватиме метро в Києві на Новий рік
До скільки працюватиме метро в Києві на Новий рік

Початок Нового року 2015-го 31 грудня цього року припадає на середу. У центрі Києва пройдуть святкові новорічні гуляння. Грандіозний концерт приуроченний зустрічі 2015-го року розпочнеться на Софійській площі близько восьмої години вечора, а закінчиться приблизно в дві години опівночі. Щоб всі кияни та гості столиці змогли потрапити додому, влада вирішила продовжити роботу міського транспорту та метро.

— У ніч з 31 грудня на 1 січня, починаючи з 18:00, буде збільшено кількість пар поїздів на лініях метро. А роботу «підземки» ми продовжимо до 3:30 ночі, — запевнили у прес-службі КМДА.

Також з 18:00 31 грудня збільшать кількість автобусів, трамваїв і тролейбусів. Їх роботу продовжать до 4:30 і після — «Київпастранс» планує залишити частину маршрутів до самого ранку. Правда, ходити транспорт буде з великим інтервалом.

Відзначається, що кількість маршрутів в метро і трамваїв з тролейбусами у Києві збільшать також на Різдво 7 січня та на Водохреща 19 січня.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022