Які подарунки не слід дарувати на Новий рік

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 23.12.2014 в 16:40.
Які подарунки не слід дарувати на Новий рік
Виявляється, не всі подарунки можна класти під ялинку

Опитування, яке проводили журналісти в Україні з’ясувало, що новорічні сюрпризи можуть принести з собою неприємності, і склали «чорний список» подарунків.
Якщо людина, якій ви зібралися дарувати щось, забобонна, погану прикмету вона знайде буквально у всьому. Тим не менш, є дарунки, від вручення яких дійсно краще утриматися, тим паче на Новий рік.

1. Гострі предмети (леза, виделки, ножі) — до чвар.
2. Носові хустки — навіть дуже красиві! — до сліз.
3. Годинник. Кажуть, вони — до розлуки, в Китаї вважають, що подаровані годинники відразу починають відраховувати рік смерті.
4. Порожній гаманець веде до безгрошів’я.
5. Посуд, теж веде до втрати багатства.
6. Прикраси з перлами — це ціле море сліз, хвороб і втрат. А подаровані дівчині перли трактуються як побажання самотності.
7. Дзеркало — цей предмет вважається містичним і може привести в ваш будинок неприємності.
8. Свічки і взуття. Виявляється, це досить поширене марновірство — багато хто вважає, що подарувавши ці речі ви накличете біду, невдачу або навіть смерть.
9. Книги. Взагалі — це хороший подарунок, і їх можна і потрібно дарувати. Проте є один виняток: якщо подарувати книгу дружині, це може призвести до зради.
10. Як показало передноворічне дослідження, кращим подарунком українці вважають гроші. Однак народні прикмети застерігають: позбавивши себе від турбот і подарувавши гроші близьким людям, ви можете позбутися власного добробуту.

— Ми вступаємо в Новий рік в непростий час — все ж у країні криза, тому все частіше звучать поради дарувати практичні подарунки. Однак пам’ятайте, що Новий рік навіть у кризу асоціюється з магією, тому занадто практичний подарунок у вигляді електродрилі або сковорідки буде виглядати під святковою ялинкою, щонайменше, безглуздо. Щоб порадувати найближчу людину, подаруйте для неї те, про що вона мріє. Адже новорічна ніч є ідеальним часом для виконання омріяних бажань!

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015