Чим житиме Київ у новорічну ніч

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Києва. Розміщено: 24.12.2014 в 19:01.
Чим житиме Київ у новорічну ніч

Оренда квартири у Києві на новорічні свята

Цього року VIP-житло перемістилося на Софіївську площу, Володимирську і Софійську вулиці. Від цін голова обертом іде. Порахуйте самі: якщо у 2012 році оренда квартири на Хрещатику в новорічну ніч обходилася в 1000 грн, у минулому — в 1500 грн, то в цьому — від 3000 грн! Кажуть, що ціна змінилася відповідно до курсу долара.

— Власники завжди бояться здавати квартири на новорічні свята, адже незрозуміло, що там буде відбуватися! — Тому будьте готові заплатити подвійну плату. Плюс зняти житло мінімум на три доби. Так, наприклад, оренда квартири на Софійській — 80 доларів на добу, новорічна ніч — 160 баксів. Здавали мінімум на 6 днів. Проте квартира була вже заброньована.

Далі від центру житло, звісно, дешевше. Але правило подвійного тарифу і мінімум 3-денної оренди працює і тут.

— Все, що залишилося, — це квартири на бульварі Лесі Українки. У новорічну ніч коштує 1200 грн, в інші дні — 600 грн. Але господарі вимагають передплату — 200 доларів.

Замовляємо піцу заздалегідь

У це складно повірити — але трапляється, в новорічну ніч святковий стіл порожніє. Великі мережеві супермаркети ще не вирішили, що вибрати — виручку або відпочинок.

З досвіду попередніх років — навіть цілодобові магазини працюють до 23.00-23.30, а вранці відчиняються о 7.00-8.00.

А ось піцерії з цілодобовою доставкою в новорічну ніч планують працювати. Але замовлення потрібно зробити заздалегідь.

— Зазвичай замовлень так багато, що ми не встигаємо привезти їх вчасно, — кажуть у службі доставки. — Тому замовляти краще раніше.

Як працюють банки у новорічну ніч?

Обмінки почнуть працювати з першого січня, банки — з шостого

У передсвяткові дні у банківській системі буде особливий порядок роботи.

Перерахувати гроші з картки на картку ви зможете 31 грудня до 15.00. А пізніше вже ви не зможете зробити цю операцію. 1 і 2 січня — святкові дні. (За друге січня фінансисти відпрацюють у суботу, 17 січня.) 3 та 4 січня — вихідні субота та неділя.

31 грудня банки працюватимуть до 17.00. Наступний робочий день — 5 січня.

Але і в цей день банківські установи не відкриються для клієнтів. Лише 6 січня починають працювати з клієнтами. Банкомати обіцяють заправити валютою з запасом, а в магазинах можна, як і колись, розраховуватися картками.

Зате, якщо комусь від цього легше, пункти обміну валют відкриються вже 1 січня і пропрацюють до 7 січня (крім 6-го числа).

Як працюватимуть лікарні у новорічну ніч?

Поліклініки відкриються 2 січня, 3-го числа- за графіком суботи (скорочений робочий день), 4 січня — вихідний, 5 і 6 січня — у звичайному режимі, 7-го числа — вихідний. Природно, всі свята чергуватимуть бригади швидкої допомоги.

На свята бригади підсилюють додатковими лікарями та фельдшерами. Найбільше травм у святкову ніч від феєрверків, хоч їх використання заборонено. Також багато ДТП — водії мчать до святкового столу, часто вже напідпитку.

Як працюватиме транспорт у новорічну ніч
Метро до 3,30
Тролейбуси, трамваї і автобуси до 4,30
З 4.30 до 7.00 наземний комунальний транспорт ходитиме, але з великими інтервалами.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022