Ватажок «ДНР» доручив захопити аеропорт Донецька

Подивитись всі дописи у розділі: Війна України з росією. Розміщено: 15.01.2015 в 16:47.
Ватажок «ДНР» доручив захопити аеропорт Донецька

Все більш напруженою є ситуація в аеропорту Донецька. За даними від представників силової операції українських військових, ватажок «народної республіки» Донецька дав доручення про взяття бойовиками об’єкта під свій контроль.

Інформація про наказ Олександра Захарченко опублікована на офіційній сторінці прес-центру АТО в соціальній мережі. Представники штабу повідомляють, що лідером незаконних збройних формувань Донецька віддано розпорядження про взяття під контроль об’єкта, контрольованого «киборгами» вже сьогодні.

У своєму повідомленні прес-центр посилається на дані з достовірних, але анонімних джерел. Про ситуацію, за даними силовиків, Захарченко доручив бойовикам звітувати через кожну годину. У напрямку аеропорту зафіксовано рух підрозділів «Абхазія». За інформацією силовиків, вони братимуть участь у штурмі.

Опублікована силовиками інформація про спосіб взяття об’єкта, який мають намір застосувати терористи. Бойовики розробили хитрий план із застосуванням давно відпрацьованої методики прикриття мирними жителями. Цього разу, згідно з відомостями, вони мають намір заходити на штурм з боку диспетчерської вишки, прикриваючись представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Реакція користувачів соціальної мережі Facebook на повідомлення про наказ Захарченко про взяття аеропорту Донецька

Користувачі стверджують, що інформація дуже сильно схожа на вкидання і пошук виправдання подальшої здачі позицій. Також відзначають, що інформація, отримана заздалегідь, дає можливість підготуватися до гіпотетичної атаки.

Серед коментарів користувачів можна відзначити наступні фрази:

— Схоже, силовики вже придумали причину здачі АД? Тепер ОБСЄ буде винна?

— Як на мене, від ОБСЄ і так користь сумнівна, тільки шкодять. У більшості випадків, створюється враження, що спостерігачів спеціально підбирали з дефектами зору, слуху і мови. А коли не треба — завітали в аеропорт. Значить, самі і будуть винні, в разі чого;

— Пасхальний овоч йому, а не аеропорт. І в ОБСЄ не дурні, під кулі лізти не будуть;

— Ну раз відомо, тоді ви вже напевно відправили підкріплення? Ви вже попередили ОБСЄ що б не лізли туди? А це ОБСЄ що говорить на цей рахунок?

— А якого біса там робить ОБСЄ? Я теж можу табличку почепити, але я не входжу в ОБСЄ. Вони поїхали з Волновахи, не проводять розслідування? По телевізору подивляться, нічого туди їхати;

— Думаю, ця інформація не більше, ніж вкидання;

— А нам, простим громадянам, що робити? Може це «термінове повідомлення» не для нас адресовано? Мені здається, що до ситуації в першу чергу треба привернути увагу ВСУ, генералів, командирів, РНБО, президента врешті-решт? Як пропонуєте реагувати на такі повідомлення громадянам?

— Ця терміновість для інформування. Щоб потім ніхто не говорив, що населення тримають у невіданні.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022