Де краще вчитись за кордоном: Австралія або Чехія

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 20.01.2015 в 18:10.
Де краще вчитись за кордоном: Австралія або Чехія

Австралія та Чехія — найпопулярніші країни для навчання за кордоном серед українських студентів. Яку ж з них краще вибрати? І чим вони відрізняються між собою?

Австралія

Австралія є одним зі світових центрів навчання для іноземних студентів. Система вищої освіти в цій країні займає восьме місце в світовому рейтингу. Сім навчальних закладів Австралії входять до сотні кращих університетів світу, тому іноземні студенти часто роблять вибір на користь цієї країни.

Для талановитих і обдарованих студентів уряд виділяє понад 200 млн. доларів на рік на міжнародні стипендії. Ці засоби дозволяють іноземним студентам проходити навчання в кращих навчальних закладах світу.

Крім того, Австралія є одним з лідерів по впровадженню і використанню систем контролю якості навчання іноземних студентів. Діяльність навчальних закладів оцінюється державними структурними підрозділами на предмет відповідності єдиним національним стандартам якості навчання. Також в країні ведуть діяльність організації, що займаються врегулюванням проблем, що виникають у іноземних студентів.

Читайте також: Як правильно вибрати репетитора

Галузі знань, в яких австралійські навчальні заклади пропонують навчання, досить великі. Це фізика і медицина, біологія і математика, сільське господарство і фармацевтика, і багато іншого. Кожен бажаючий отримати диплом австралійського університету знайде потрібну йому програму.

Випускники австралійських університетів є володарями Нобелівських премій, беруть участь у винаході та розробці новітніх технологій. Такі інновації як Wi-Fi, ультразвук, ЕКО і багато інших були розроблені вихідцями з Австралії.

Крім якісної освіти іноземні студенти отримують можливість жити в кращих містах світу, з високою якістю життя і великими можливостями для працевлаштування. І, звичайно, найголовнішим плюсом навчання в цій країні є погода! У студентів є можливість майже 50% свого часу проводити на свіжому повітрі, займатися спортом або просто грітися на пляжі.

Как видим учиться в этой стране интересно, полезно и не очень дорого. А получить образование в Австралии помогут многочисленные компании, которые занимаются подготовкой к поступлению в учебные заведения Австралии, а также сопровождением и поддержкой во время учебы.

Чехія

«Вчися краще в Чехії» — такими гаслами рясніє зараз весь інтернет. У цій країні навчання в державних вузах безкоштовне. А в приватних — платне, однак, ціни такі ж, як і в СНД. Плюс у студента завжди є можливість підробити. У деяких вузах в Празі існують відділи, які допомагають студентам знайти такий підробіток. У Чехії крім очних і заочних відділень, також передбачена комбінована форма навчання.

Чеські вузи є одними з найпрестижніших у Європі. І найбільш відомий з них — це Карлів університет у Празі. Він котирується нарівні з Оксфорд, Кембридж і Сорбонною.

Чеський диплом котирується у всіх країнах Євросоюзу. Ну і додайте сюди те, що ціни в Чехії на все: проїзд, харчування, проживання та інше набагато нижче, ніж в Італії, Німеччині та Франції. Єдина складність полягає в тому, що доведеться вчити чеську мову.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022