Завершилися чоловічі покази в Мілані

Подивитись всі дописи у розділі: Мода. Розміщено: 26.01.2015 в 16:21.
Завершилися чоловічі покази в Мілані
Мода виглядає тривожно

У Мілані завершився Тиждень чоловічої моди, де модні марки представляли колекції сезону «осінь-зима 2015/16». Підсумки модного пробігу розглянемо на сторінках видання Rivnist.in.ua.

Великий дизайнер Джорджо Армані представив підкреслено класичну колекцію, до якої увійшли практично всі його знамениті хіти (56 моделей). Однак це зовсім не нудне музейне зібрання, а колекційна лінія, створена з якимось новим натхненням. Палітра лінії майже рідна всім його шанувальникам: улюблений сірий greige, темно-коричневий, жорсткий хакі, глибокий синій, а також графічна, з акцентом в пізній варіант стилю ар-деко чорно-біла гама. З самої знаменитої класики — широкі штани, майже трикотажні піджаки з м’яким плечем, улюблені пілотські шапочки, які нагадували акуратні тюрбани, вільний «рибацький» трикотаж з аплікаціями в дусі супрематизму. Є фатальний оксамит, хутряні коміри, величезні і розкішні «задушливі» хутряні палантини. У Джорджо Армані знову раптом з’явилося відчуття теперішнього часу — тривожного, повного майже трагічної краси.

Інша справа — нове уявлення будинку Gucci. Це колекція (37 моделей), повна романтизму 1970-х років, відчуття вічного привабливого студентства та ще невинної молодості. Флагманської річчю лінії стала блуза з грайливими, складно згорнутими, але чарівними, немов великий бал, бантами, а також екстравагантні блузи з крупного мережива. Привертають увагу деталі: берети, кишені, пояси, хитромудрі застібки. Важлива фактурність, а саме: різноспрямованість тканин в одному зібраному костюмі. Фірмові теплі речі — бушлати, вільні хутряні пальто.

Українські чоловіки на фоні патріотичної хвилі, яка захопила країну, будуть раді отримати такий подарунок як толстовка чоловіча купити яку можна на спеціалізованому сайті modnamayka.com.ua з патріотичною символікою.

У будинку Etro, чоловічі колекції якого готує Кін Етро, навпаки, тріумфує дендізм і легке ковбойство. У фокусі — чиста шкіра (вільні, до коліна, дуже об’ємні пальта, об’ємні куртки), темний густий оксамит, елегантна трепетна замша. Гамма у Etro вийшла істинно осінньою, але це тепла осінь, яка лише починається: темно-зелений, коричневий, рудий, стиглий жовтий, згущений рожевий. Зрозуміло, показані і харизматичні фірмові орнаменти Etro — пейсли, клітина, горох, дрібні абстрактні в дусі примітивізму малюнки.

Moncler Gamme Bleu представив (42 моделі) спочатку бадьорий загін прекрасно екіпірованих полярників, потім секцію відмінно переодягнених наїзників. Але справа тут не в професійній орієнтації: очевидно, що заявлені на подіумі заняття абсолютно умовні. Унікальність майбутньої колекції Moncler Gamme Bleu полягає в тому, що марка змогла перелицювати і в буквальному, і в ідеологічному сенсі банальний утилітарний спортивний одяг в істинний великий костюм. Часом що навіть в костюм і театральний: наприклад, на приталених піджаках є малюнки в дусі кубізму і загального модернізму; на подіумі з’являються картаті червоно-чорно-білі арлекіни і доміно, які немов втекли зі сторінок «Петербурга» Андрія Білого. У Moncler Gamme Bleu, мабуть, найбільш підходяща для реального життя колекція. Вона виглядає дуже літературно, з численними «відсилання», а її унікальність полягає в тому, що при всій фантазії і красі, крою і чудовій нехитрій фактурі тканин це справжнісіньке модне агресивне pret-a-porter. Ці речі — мистецтвознавчі, але ніяк не музейні.

Будинок Brioni показав класичні, прекрасні своєю надійністю чоловічі речі. Істинне якість, гідність, пошана, крій, хутро, трикотаж (часто комбінований з хутром), шкіра (і екзотична, дуже дорога), двобортні і однобортні костюми і пальто, що роблять більш струнким силует геометричні малюнки, в хорошому сенсі викликає синій колір електрик.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015