Новий кросовер Renault Kadjar представлять на початку лютого

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 29.01.2015 в 21:50.
Новий кросовер Renault Kadjar представлять на початку лютого
Renault Kadjar

Французька компанія Renault 2 лютого презентує свою принципово нову модель, яка займе позицію між кроссоверами Koleos і Captur.

Автовиробник вже оприлюднив ім’я новинки, яка отримала традиційно незвичне звучання і являє собою абревіатуру.

Майбутній бестселер Renault, який повинен буде зіграти на одному полі з Nissan Qashqai, отримає ім’я Kadjar. Це слово французи придумали самостійно, склавши його з декількох інших.

Так, перша частина назви — Kad — співзвучна зі словом quad і натякає на повнопривідний автомобіль. Решта букв, за задумом творців, повинні викликати асоціації з французькими словами agile і jaillir, які означають «спритність» і «раптова поява нізвідки».

Офіційних зображень майбутньої новинки Renault поки немає. Однак автомобільні експерти припускають, що Kadjar зовні нагадуватиме більш компактний Renault Captur, але, найімовірніше, для його екстер’єру французи запозичать деякі рішення у концептів DeZir і Kwid.

Що стосується технічної складової, то платформу кросовер, по всій видимості, розділить з колегами компанії Nissan — позашляховиками Qashqai і X-Trail. У Qashqai ж будуть запозичені система повного приводу і моторна гамма.

Повністю Renault Kadjar буде розсекречений на початку лютого, а його дебют відбудеться на Женевському автосалоні, який відкриється 3 березня.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022