Є нові подробиці про Nissan GT-R наступної генерації

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 04.02.2015 в 10:10.
Є нові подробиці про Nissan GT-R наступної генерації
Двигун - спереду, дизайн - крутий, дебют - в 2018-му

Нашим британським колегам (з topgear.com) вдалося поспілкуватися з головним креативним директором Nissan Широ Накамурою і з’ясувати деякі нові подробиці про наступне покоління GT-R. Зокрема, Накамура розкрив деякі деталі з технічного обладнання новинки і пролив світло на дизайн.

Почнемо, мабуть, з пікантного. В інтерв’ю порталу топ-менеджер підтвердив чутки, які давно гуляли про гібридну установку — за його словами, новий GT-R обов’язково буде гібридним купе з посадочною формулою 2 + 2. У той же час він спростував чутки про компонування двигуном посередині автомобіля — движок двудверного автомобіля як і раніше буде розташовуватися спереду. Але ось по самі силові агрегати інформації, на жаль, немає.

Відповідаючи на питання про дизайн Накамура помітив, що чимало фішок модель успадкує від шаленого Nissan Concept 2020 Vision Gran Turismo. Наприклад, схожим буде оформлення передньої і задньої частин, однак занадто тісної подібності очікувати не варто — концепт все ж був задуманий як спорткар.

Поділився креативний директор і подробицями стосовно термінів запуску — наступний «гетер» з’явиться не раніше 2018 року. Такий план в компанії Nissan пояснюють досить серйозним потенціалом нинішньої версії, яка незабаром зазнає фейсліфт. Накамура натякнув, що оновленій GT-R точно буде, чим дивувати.

Дізнатись скільки коштує, умови придбання, технічні подробиці нинішнього цього шикарного автомобіля можна на сайті офіційного дилера Nissan в Україні http://nissan-vidi.com.ua/.

Загалом, такі новини з «Ніссана». З нетерпінням чекаємо запуску підтягнутого GT-R і, звичайно, продовжуємо мріяти про наступне покоління. Дуже вже цікаво, яку таку гібридну систему задумали японці.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022