Renault Duster — це вигідна покупка?

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 12.02.2015 в 21:45.
Renault Duster — це вигідна покупка?

Кросовери з кожним роком набирають все більшої популярності. Навіть для поїздок по місту частіше вибирають саме автомобілі SUV. Пояснити це можна їх більшою універсальністю — якщо седан підходить тільки для їзди по рівних дорогах, то позашляховик ще й готовий до випробувань поза трасою. В Україні це особливо актуально, якщо врахувати, що більшість наших доріг це і є бездоріжжя. З кожним роком охочих купити французький позашляховик Рено Дастер стає все більше — розглянемо звідки виходять коріння цієї тенденції.

Ціни на кросовер Renault Duster

Компактність не єдина перевага позашляховика — ціна є особливою його якістю. Звичайно, зараз машина в салонах дорожчає, як і весь модельний ряд імпортних авто — причиною тому зростання курсу долара. Незважаючи на це, на ринку б / у автомобілів позашляховик Duster можна купити за ціною седана. Вартість нового Дастера сьогодні починається від 360 тисяч гривень.

Renault Duster в світі

Duster — це сучасний автомобіль, що з’явився на світ в грудні 2009 року. Альянс Renault-Nissan об’єднав в Duster перевагу двох машин: Sandero і Juke. Обидва автомобілі популярні в світі, тому Duster також незабаром став популярним. У 2010 році був оголошений старт продажів Дастера в Європі і менш ніж за 5 років позашляховик став відвідувати більшість ТОПів продажів — в Росії в минулому році цей компакт-кросовер посів перше місце за популярністю, а у Франції увійшов до ТОП-3 популярних позашляховика.

Duster, разом з Sandero, Clio і Captur, став причиною зростання продажів компанії Renault на 12,5%. Експерти автомобільного ринку впевнені, що це тільки початок для французького позашляховика, адже він тільки раз пережив рестайлінг в 2013 році, а значить ще є куди змінюватися.

Duster в Україні

Тенденції продажів в Україні не сильно відмінні від світових — поки що виграють седани за популярністю, але сегмент SUV вже дихає їм у спину. Renault Duster за підсумками 2014 увійшов до списку 10 найпопулярніших позашляховиків. Вже на протязі 3 років Duster не збавляє обертів на території України, збільшуючи продажі. Якщо порівнювати з конкурентами, то пропозиція Duster більш вигідна ніж пропозиції інших марок кросоверів за вартістю і параметрами.

Позашляхові якості автомобіля

Купити Рено Дастер — це значить забезпечити собі впевнену їзду як по місту, так і по бездоріжжю. Слово «Duster» перекладається як «запорошений», що говорить про початкові цілі компанії зробити Duster виключно позашляховим. У машини високий кліренс — до 21 см. Для тих, хто не знає — автомобіль з кліренсом від 20 см можна вважати хорошим позашляховиком, що не боїться ям, вибоїн і нерівностей рельєфу.

Duster в місті

Ця машина абсолютно універсальна — Duster має представницький вигляд для їзди на роботу, місткий і відмінно підходить для всієї родини і, як зазначено вище, добре справляється з умовами бездоріжжя. Максимальна швидкість кросовера 180 км / год. Укомплектований Duster декількома варіаціями двигуна: від 1,5 до 2,0 л. Коробки пропонуються як механічні, так і АКП з 4, 5 і 6-ю ступенями. Найбільше шокує розгін — від 9,9 с Duster розганяє до 100 км / год — відмінний результат для кросовера. Складно назвати мінуси Duster — плюсів у нього набагато більше. Єдиний недолік — це потужність машини — від 90 до 135 конячок. У багатьох седанів подібні параметри потужності, але оскільки з позашляховими завданнями Duster справляється, то цей його промах можна пробачити. Таки да, Renault Duster — це вигідна покупка.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022