Алессандро Сафіна привітає українок з 8 березня

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 04.03.2015 в 18:00.
Алессандро Сафіна привітає українок з 8 березня
Сафіна - один з небагатьох зарубіжних зірок, хто не боїться їздити в Україну з концертами

Всесвітньо відомий італійський тенор дасть в Україні відразу 5 концертів за тиждень.

У супроводі симфонічного оркестру оперний співак виступить 5 березня в Миколаєві, 7 березня в Одесі, 9 березня в Києві, 11 березня у Харкові, 13 березня в Дніпропетровську. По суті, для мешканок Одеси та Києва виступ співака буде практично подарунком на головне свято весни!

Творець оригінального стилю, що з’єднав елементи класики, соулу і мюзиклу, який сам Сафіна назвав «оперним попом» цього разу на своїх концертах виконає світові хіти.

Кожен раз концерти Алессандро Сафіна в Україні проходять на «ура», до того ж публіка викликає артиста на «біс», ще протягом 30-50 хвилин. І тенор ніколи не відмовляється і знову виконує улюблені хіти. До речі, і в цей раз він не має наміру розчаровувати публіку, і буде продовжувати цю традицію.

Нагадаємо, особливу повагу тенор отримав від українців, коли не відмінив концерт, на відміну від інших зарубіжних виконавців, в березні минулого року в Києві, а все ж приїхав і висловив свою підтримку.

Концерт у Києві пройде на сцені Палацу «Україна» 9 березня о 19.00. Ціна квитків: від 300 до 2500 грн.

З ДОСЬЄ АРТИСТА

Спочатку Алессандро працював в області академічної музики, виконував головні партії в операх класичних операх, але в середині 1990-х років вокальний талант Сафіни зацікавив відомого італійського піаніста і композитора Романо Музумарру. І вони стали разом працювати і створили новий стиль у музиці — «поп-опера». Світовий успіх прийшов до тенору в 2000 році, після випуску альбому «Insieme A Te» із синглом «Luna». Альбом був випущений в 30 країнах світу, досяг «золотого» і «платинового» статусу в декількох з них. З тих пір співак регулярно випускає альбоми, які користуються незмінним успіхом у публіки.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022