ЗМІ: Ксенія Собчак через загрозу життю виїхала з Росії

Подивитись всі дописи у розділі: Росія. Розміщено: 16.03.2015 в 7:14.
ЗМІ: Ксенія Собчак через загрозу життю виїхала з Росії

Повідомляється, що телеведуча поїхала з Росії за рекомендацією спецслужб.

Ксенія Собчак вирішила покинути на деякий час Росію, так як її ім’я «фігурує у так званих розстрільних списках», про які повідомляли ЗМІ після вбивства Бориса Нємцова. Про це пише російське видання «Комерсант».

За даними видання, перед від’їздом Собчак випустила номер L`Officiel. І влаштувала, минулої п’ятниці, з цього приводу гучну вечерю-вечірку. При цьому господиню вечора супроводжували четверо чоловіків: чоловік, актор Максим Віторган, і двоє охоронців.

У виданні підкреслили, що причиною наявності охоронців і від’їзду стали дані про «розстрільні списки», які з’явилися після вбивства політика Бориса Нємцова в пресі, в яких поряд з іншими відомими політиками та журналістами фігурує прізвище Собчак.

— Скасувати прем’єру вистави «Одруження» в Театрі націй я не могла, як і цю вечерю, але завтра ж покину Росію на деякий час, — повідомила з цього приводу пані Собчак. Близькі друзі неофіційно пояснювали, що їде вона не в силу власної вразливості, а за рекомендацією спецслужб.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015