Маккейн прогнозує швидке закінчення війни в Україні

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 16.03.2015 в 7:43.
Маккейн прогнозує швидке закінчення війни в Україні
Джон Маккейн

Джон Маккейн, американський сенатор-республіканець, прогнозує швидке закінчення воєнних дій на сході України, щоправда, на його думку, це можливо за кількох умов. Таку заяву було зроблено Джоном Маккейном в інтерв’ю кореспондентам «ТСН.Тиждень».

За словами американського сенатора, спосіб зупинити російського президента Володимира Путіна полягає в старій фразі Рональда Рейгана: «Мир через силу». Джон Маккейн зазначив, що Сполучені Штати Америки демонструють свою силу, вони допомагають українському державі захищати себе. За словами сенатора, США переміщують сили НАТО в держави, які розташовуються поблизу Україні — до їх числа відносяться Румунія, Польща, Балтійський регіон та інші.

Американський політик зазначив, що такими діями Сполучені Штати дають дуже чітко зрозуміти російському президентові Володимиру Путіну, що та ціна, яку йому доведеться платити за військову агресію, буде значно перевищувати тих цілей, які він собі поставив.

Також політик зазначив, що Володимир Путін повинен розуміти, ким він є. За словами американського сенатора, він є старим КГБшним апаратником, який, якщо судити за власними словами Путіна, прагне до відновлення Російської імперії. Маккейн зазначив, що для Путіна українська держава є ключовим елементом у відновленні Російської імперії, оскільки Росія як держава починалася саме в Києві. Крім того, Джон Маккейн зазначив, що поки в українській державі уряд проводить реформи, з Путіним все може закінчитися надзвичайно швидко. Джон Маккейн висловив упевненість в тому, що до тих пір, поки відбувається впровадження реформ, поки люди хочуть цього і підтримують це, все може закінчитися надзвичайно швидко. На думку американського сенатора для того, щоб війна на території Донбасу закінчилася якнайшвидше, необхідно надати українській державі військову та економічну допомогу.

Стосовно Володимира Путіна, за словами Джона Маккейна, ситуація має прямий зв’язок з тим, наскільки добре російський президент відчуває ту ціну, яку йому доведеться платити за подальшу агресію, і що ця ціна насправді є високою. За словами американського сенатора, це дійсно так, тому що в Російську Федерацію повертаються труни, і вже матері цих солдатів починають говорити: «Досить!».

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022