Маккейн: не дати Україні зброю – злочин

Подивитись всі дописи у розділі: Америка. Розміщено: 16.03.2015 в 7:47.
Маккейн: не дати Україні зброю – злочин

Американський сенатор в черговий раз акцентував увагу на тому, що для перемоги у війні на території східних регіонів української держави Сполучені Штати Америки обов’язково повинні надати українській армії озброєння. На думку американського сенатора, не дати армії української держави озброєння, яким вони могли б захистити себе, є злочином. Також Джон Маккейн вважає бездіяльність американського уряду частиною історії ганьби Сполучених Штатів Америки, і президента цієї держави, який відмовляється надати допомогу людям, які ведуть боротьбу за свої життя.

Крім цього, Джон Маккейн підкреслив, що в цій ситуації Сполучені Штати Америки повинні діяти рішуче з тієї причини, що ця країна є лідером, і за прикладом Америки діятиме і Європа. За словами американського сенатора, країни Європи залишаються роз’єднаними в позиції відносно української держави. При цьому американський політик підкреслив, що уряд Сполучених Штатів має робити рішучі дії, тоді європейські країни будуть діяти за прикладом Америки, оскільки саме вона є лідером.

Крім того, американський сенатор вважає ганебною ту обставину, що серед держав-членів Європейського Союзу немає згоди в питанні введення санкцій проти Російської Федерації. За словами Джона Маккейна, падіння вартості нафти на світових ринках мало більший ефект, ніж всі санкції разом узяті.

За словами американського політика, санкції, введені проти Російської Федерації, певною мірою є ефективними, проте Європа і США повинні розуміти той факт, що популярність Володимира Путіна в Росії залишається неймовірно високою. Джон Маккейн вважає, що ситуація з вартістю нафти, що склалася завдяки діям Саудівської Аравії, в даний час справила найбільший вплив на економіку Російської Федерації. При цьому американський сенатор підкреслив, що це вплинуло навіть більше, ніж санкції.

Джон Маккейн зазначив, що це можна пояснити, оскільки європейські держави знаходяться в залежності від російських енергоносіїв, а європейський бізнес в дійсності не в захваті від посилення обмежувальних заходів проти Російської Федерації, бо це негативно впливає і на нього. Американський сенатор вважає це «дійсно ганебним».

Підсумовуючи, американський сенатор зазначив, що ненадання урядом Сполучених Штатів Америки допомоги українській державі є ганьбою. Джон Маккейн дотримується думки, що коли в майбутньому історики стануть займатися історією цього періоду, саме ця нерішучість американського уряду, пов’язана з ненаданням допомоги українській армії, буде однією з найбільш ганебних частин історії Сполучених Штатів Америки.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022