Яку допомогу надає відеореєстратор водієві

Подивитись всі дописи у розділі: Наука. Розміщено: 21.04.2015 в 17:39.
Яку допомогу надає відеореєстратор водієві

Багатьох автолюбителів хвилює питання: «навіщо потрібен відеореєстратор, та які вони є?».

Відеореєстратор представляє собою своєрідну камеру відеоспостереження, фіксуючу обстановку навколо автомобіля під час руху, а також у період зупинки та стоянки. Всі кадри, які зберігаються, безпосередньо підв’язані до дати і часу їх запису.

Основне завдання роботи відеореєстратора

Основне завдання даного пристрою полягає в запису відео з місця дорожньо-транспортної пригоди, оскільки саме відеоролик може стати справжнім аргументом у доведенні невинності в суді, в суперечці з іншими учасниками дорожнього руху і в розмові з інспекторами ДАІ. Виходячи з усього цього, народжується висновок, що реєстратори, перш за все, необхідні для надання правової безпеки водіїв.

У чому ж ще проявляється користь цього чудового апарату? Камера є однією з найважливіших частин пристрою, тому що від її рівня якості запису буде залежати деталізація зображення. Картинка повинна забезпечити повну інформацію: номерні знаки, світлофори, дорожні знаки і їх значення.

Читайте також: До кінця року всі машини ДАІ обладнають відеореєстраторами

Важливі деталі відеореєстратора — камера, запис дати та часу і GPS-модуль

Крім цього, обов’язкова характеристика будь-якого реєстратора — наявність дати і часу. Така функція дає можливість швидко відшукати необхідний запис і продемонструвати його, як доказ правоти.

Для того щоб відстежити і місце запису, і швидкість руху автомобіля, велику роль відіграє GPS-датчик, який допоможе виключити неправомірні спроби співробітників ДАІ звинуватити вас в порушенні, наприклад, це стосується перевищення швидкості, проїзду на заборонний сигнал світлофора і т.д .

Навіщо потрібен екран і акумулятор у відеореєстраторі

За допомогою вбудованого екрану, ви можете переглянути відео, сидячи в машині, не замислюючись про те, як краще перенести дані з карти пам’яті відео реєстратора на комп’ютер. Головний плюс даної функції полягає в тому, що вона допомагає вирішити проблему на місці, не викликаючи інспекторів. Відеореєстратор з екраном заощадить не тільки ваш час, але і нерви.

Вбудована акумуляторна батарея продовжить зйомку навіть у разі відключення живлення від прикурювача, тобто в автономному режимі. Такий необхідний елемент страхує від неполадок з електрозабезпеченням при ДТП та здійснює фіксацію пошкоджень і положення транспортного засобу. Тривалість роботи приладу в автономному режимі залежить від ємності батареї. З таким помічником ваш автомобіль буде в цілості й схоронності, адже кожна спроба розкрити замок, вкрасти якусь зовнішню деталь або процес нанесення пошкоджень, буде зафіксовано на відео.

Помічник в будь-якій ситуації

Дорогі друзі, згідно вище викладеного матеріалу, автомобільний відеореєстратор — це помічник при ДТП, охоронець при спробах зломів і крадіжок, вірний супутник і товариш, учитель ввічливості та поваги при спілкуванні з представником ДАІ. Якщо ви все ж зважилися на придбання такого унікального творіння, ласкаво просимо в категорію «відеореєстратори» інтернет-магазину, де Ви зможете підібрати по характеристикам саме ту модель, яка вам більшого всього сподобається.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015