Оренда квартир в Запоріжжі подобово – що нового?

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 28.04.2015 в 18:33.
Оренда квартир в Запоріжжі подобово – що нового?

Минуло понад 10 років з моменту різкого сплеску популярності такого виду короткострокової оренди житла як квартири подобово. Запоріжжя як і інші великі міста України знайшло своїх перших підприємців, які побачили перспективність здачі в оренду житла подобово.

Справжня конкуренція в даному сегменті ринку в той час була відсутня, тому сервіс міг серйозно відставати від цін на квартири, а підприємці працювали з мінімальними витратами на рекламу і сервіс — попит перевищував пропозицію.

Через п’ять років все змінилося. З’явилися невеликі підприємства, що пропонуть кращий сервіс за конкурентними цінами і склали більшу конкуренцію приватним підприємцям старого гарту. Нові вимоги: абсолютна чистота, не прокурені квартири, бавовняна дорога постільна білизна, сучасний посуд, високошвидкісний WiFi-інтернет на 100% квартир.

Одним з найважливіших переваг таких невеликих колективів — якість сервісу, адже власники квартир подобово часто економлять на покоївках, а відсутність бажання і свого вільного часу не дозволяє виконувати їм функції покоївки на належному рівні.

Також у підприємців немає ніякого контролю над собою. Деякі дозволяють собі здати квартиру для проведення свята або торжества, що значно погіршить стан апартаментів. Цього не можуть собі дозволити адміністратори підприємств по добовій оренді, тому такі квартири завжди чисті і не прокурені.

Зняти квартиру в Запоріжжі подобово стало набагато зручніше і простіше завдяки якісним регіональним сайтам, а також появі всеукраїнських порталів подобової оренди житла. Регіональні сайти крім подобової оренди квартир також пропонують можливість зняти квартиру на ніч (нічне проживання) або навіть погодинно, проте в даному випадку бронювання можливе тільки день в день, наприклад бронювання на ніч здійснюється після 17-00 дня заїзду.

Минуло ще п’ять років і з’явилася нова тенденція — все більше і більше власників квартир мають бажання спробувати себе в бізнесі подобової оренди квартир. Однак скільки за рік приходить — майже стільки ж і ватричається, так як в будь-якому бізнесі не все так просто, як здається на перший погляд, і, напевно, кожен повинен займатися своєю справою грунтовно.

Варто відзначити, що наявність WiFi-інтернету на квартирах подобово стало аналогом наявності «гарячої води в номері» 20 років тому. Немає гарячої води — немає поселення. Тому без доступу в Інтеренет, квартира не буде конкурентоспроможною ні за яких інших умовах. Це вже зрозуміли навіть самі ярі скептики нових технологій.

Характеристика ринку оренди квартир подобово в Запоріжжі (і України в цілому) на поточний момент — ринок трохи ослаб і «завмер» у зв’язку з військово-політичною ситуацією в країні. Економія витрат підприємств торкнулася і скорочення витрат на відрядження, торкнувшись основного і найціннішого нашого клієнта — командировочного.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022