Катерина Бужинська готує унікальний проект для українців!

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 29.04.2015 в 16:31.
Катерина Бужинська готує унікальний проект для українців!
Катерина Бужинська

У травні цього року співачка, Заслужена артистка України Катерина Бужинська проведе благодійний тур для української діаспори в Європі.

Мета туру — згуртувати представників української діаспори за Україну, яка живе в кожному українському серці.

Катерина Бужинська: У європейських країнах проживають і працюють близько мільйона наших співвітчизників, а скільки їх розкидано по всьому світу? У кожного своя доля, але всіх об’єднує одне — ми Українці!

Потрібно об’єднуватися заради єдиної мети, заради майбутнього. В контексті створення проекту закладена ідея і бажання об’єднати всіх своїх громадян і показати, що Україна гідна стати повноправним членом великої європейської родини, саме під таким гаслом створюється проект. Національна ідея об’єднання полягає не тільки в спілкуванні, але й у родинних стосунках двох культур України та Європи. Краща форма закликати до солідарності та єдності, бути почутими і зрозумілими — це мова мистецтва, культури і музики. Наш благодійний проект спрямований на популяризацію української культури, є унікальним і знайшов широку підтримку світової спільноти.

Катерина Бужинська готує унікальний проект для українців!

Проект «Українці в Європі» проходить під егідою Європейського культурного фонду і буде представлений шоу-програмою «Україна — це ми!». Ми єдині! Ми — Україна!

Співачка Катерина Бужинська виступить в Болгарії, Угорщині, Австрії, Чехії, Німеччині, Італії, Іспанії, Польщі, Україні.

Катерина Бужинська: Запрошуємо всіх співвітчизників на свято української пісні в рамках благодійного туру «Українці в Європі». Чекаємо на вас у вишиванці та з українською символікою! Вхід буде вільний. Ми раді кожному! Готуємо багато приємних сюрпризів. Пролунають нові пісні, я заспіваю зі своїм чоловіком, він вже підготував вишиванку)))

Катерина Бужинська – перша співачка, яка робить європейський проект такого рівня та масштабу. Це буде справжнє українське свято. Свято музики.
26 травня за ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та за підтримки голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки на сцені Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться гала-концерт проекту «Мій тато захищає Україну»!

Катерина Бужинська: Проект має дуже велике значення і для дітей Героїв, і для усіх нас. Я не можу залишатися осторонь цієї події. З радістю підтримаю та від щирого серця і української душі охоче подарую усім присутнім зі сцени позитив і щастя, а благодійні внески та добровільні пожертви, зібрані в рамках туру «Українці в Європі» під час моїх концертів «Україна – це ми!» будуть офіційно передані на допомогу дітям, батьки яких загинули при виконанні військових обов’язків у зоні АТО.
Приєднуйтеся, допоможемо разом!

Проект має своє продовження. Згодом співачка приїде з концертною програмою «Україна-це ми!» в інші країни Європи та в США.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022