Як вибрати стоноги — взуття для футболу

Подивитись всі дописи у розділі: Футбол. Розміщено: 29.04.2015 в 21:37.
Як вибрати стоноги — взуття для футболу

Стоноги — це футбольне взуття в якому тренуються і грають на землі, штучному газоні, щебені, на змішаних поверхнях. Найбільшою популярністю користуються стоноги марки Nike, стоноги Joma, Adidas, Lotto.

Відмінність стоніг від взуття для міні футболу (футзалу) і бутс.

Якщо лаконічно — то в футзалках плоска підошва, в стоногах шипована (гумова) підошва. Футзальне взуття призначене тільки для твердого покриття, в основному, для паркету, іноді грають на бетоні, гумі, на низькій штучній траві. Загалом грати на землі або щебені можливо в взутті для мініфутболу, але тут є деякі незручності — ноги будуть постійно прослизати і т.ч. ймовірність падіння і відповідно отримання травми досить висока. Стоноги в ідеалі підійдуть для гри на земляному покритті і на штучному газоні, траві.

Бутси з шипами — це взуття для гри на траві, також вважається, що грати в бутсах на землі не дуже хорошим тоном і тим більше на паркеті 🙂

Характеристики стоніг

Футбольні стоноги — відрізняються дрібними гумовими шипами, які, оптимально амортизуючи вступають в потрібне зчеплення з м’якою поверхнею футбольного поля — зазвичай землею. У даному випадку важливо все зробити вчасно, адже після зими любителі футболу переходять на гру на відкриті майданчики — ось тут важливо переодягнутися з плоскої підошви на шиповану — з оптимальним зчепленням.

Рекомендація по маркам взуття

Які ж стоноги купити? З не дорогих варіантів можна подивитися Joma — вартість пари орієнтовно від 350 грн. З найбільш популярних моделей Joma рекомендуємо вибрати Joma Toledo. Вельми популярна шкіряна модель — Joma top flex, також користуються постійним попитом моделі Joma Lozano, Joma Sala Max). Безумовно величезне число фанатів є у марок як Nike і Adidas. Наші рекомендації — це популярна модель від Joma — Joma Toledo PT. Модель довговічна, стильно виглядає, відчуття м’яча чудове і зчеплення на дуже високому рівні, при цьому коштує недорого. Детально про ціни та характеристики на сайті інтернет-магазину «Footballstyle» footballstyle.com.ua

Матеріал стоніг

Якщо це фабрітек (запатентованая розробка Joma — то він буде служити досить довго, якщо це підробка з ринку (що буває дуже часто) то тут гарантій немає взагалі, що взуття не розвалиться на 2-3 тренуванні. Все ж рекомендуємо переплатити 150-200 грн і купити взуття їхньої шкіри — все-таки альтернативі взуттю зі шкіри поки немає, особливо шкіри кенгуру.

Дизайн футбольного взуття

Зараз варіантів колірних рішень у футбольних стоніг просто не реальне безліч. Хоча найбільш популярні зараз стоноги темних кольорів, тому що при грі на землі взуття досить швидко брудниться. Порада така — вибирайте дизайн як на душу ляже — все одно це не найважливіша характеристика взуття для футболу.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015