Зйомки кліпу Анастасії Приходько на пісню «зацілувати»

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 30.04.2015 в 12:44.
Зйомки кліпу Анастасії Приходько на пісню «зацілувати»

Днями закінчилися зйомки кліпу Анастасії Приходько на пісню «зацілувати». Зйомки тривали дві доби від заходу до світанку. Режисером виступив Радислав Лукін і команда BALLS Production. Над стилем працював відомий український стиліст Слава Чайка. Співачка присвятила пісню своєму коханому чоловікові, якого не показує громадськості, тримаючи в секреті своє щастя.

Режисер Радислав Лукін: Кліп буде трохи містичний. Ми залишили Настю у своєму стилі, при своєму характері, але покажемо її злегка з іншого боку в абсолютно новому образі. Не дивлячись на те, що пісня про любов, пари закоханих не буде, ми не любимо банальні сюжети. У кліпі є герой, який символізує образ всіх, кому так цікава особистість Насті, від представників ЗМІ, до шанувальників і недоброзичливців. Він іде за нею по п’ятах, намагаючись розгадати її секрети.

Анастасія Приходько: Зйомки кліпу пройшли на одному диханні, тільки холод заважав на світанку. Пісня про любов, але я в кліпі свідомо без пари. Він — моя таємниця. Вважаю правильним залишати особисте життя собі.

Кліп незабаром з’явиться в мережі інтернет і на музичних каналах країни, а поки пропонуємо послухати пісню.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022