«Холостяк-5» Сергій Мельник обрав нарешті собі наречену

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 30.05.2015 в 5:25.
«Холостяк-5» Сергій Мельник обрав нарешті собі наречену
У фіналі перед Сергієм стояв вибір: Лена або Марина?

Головний герой проекту назвав ім’я тієї самої єдиної, з якою хоче будувати відносини.

У фінальному епізоді романтичного шоу каналу СТБ Сергій Мельник вибирав між Оленою і Мариною.

— З Оленою мені легко так, як не було ні з ким. Вона не дозволяє мені почувати себе дорослим, з нею можна веселитися, балуватися і не замислюватись над складними речами або проблемами. Цей стан дуже цінний для мене. Марина — дівчина, гідна захоплення. Не тільки завдяки своїй красі, а й мудрості. Вона викликає відчуття надійності, — говорив Сергій напередодні фіналу. — До слова, раніше я не вірив у такі речі, як доля, вважаючи це зняттям із себе відповідальності за прийняття рішень: завжди легше сказати, що зірки все вирішили за вас. Але зараз моє невір’я в визначеності похитнулося, і я почав замислюватися: можливо, таки доля привела мене в проект «Холостяк», щоб саме тут зустріти ту саму дівчину. Я вперше в житті буду дарувати дівчині кільце, пропонуючи їй будувати тривалі стосунки. Такого я не робив ніколи в житті!

За словами Холостяка, з кожною з цих дивних, але зовсім різних учасниць можна було будувати відносини, але… своєю обраницею назвав Марину.

— Марина в свої 23 роки шалено мудра жінка, яка в будь-який, навіть дуже непростій ситуації вміє поводитися гідно. Знає, що де доречно сказати, а де краще промовчати — мені це дуже подобається. Марина — та жінка, яка вміє надихати чоловіка, здійснювати заради неї вчинки, — зізнався Мельник. — Шалено красива, особливо волосся — люблю такий натуральний колір. З мінусів — буває занадто стримана в емоціях якраз в той момент, коли мені хочеться зрозуміти, що вона зараз відчуває або думає. Я розумію, чому вона так робить — сам звик стримувати емоції, але мені хочеться, щоб поруч зі мною Марина вела себе більш відкрито.

Марині — 23 роки, родом їз міста Глухів (Сумська область). Була заміжня. Закохалася, але, на жаль, чоловік виявився не тією людиною, якою видавав себе. Є син Матвій. Освіта — Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка (вчитель математики), Українська академія банківської справи Національного банку України (юрист). Зараз у декретній відпустці. Любить грати в боулінг. Головним своїм достоїнством вважає здатність зрозуміти і прийняти думку іншого. Але … може бути образливою.

— Хочу засинати і прокидатися разом, чути дитячий сміх у своєму домі, — сказав Мельник, надягаючи кільце Марині на палець.

Як склалася подальша доля Сергія і Марини, вони розкажуть на фінальному пост-шоу проекту «Холостяк-5», яке можна буде подивитись в наступну п’ятницю, 5 червня, о 20.00 на каналі СТБ.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015