Оксана Марченко буде ведучою 6-го сезону шоу «Х-фактор»

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 04.06.2015 в 21:14.
Оксана Марченко буде ведучою 6-го сезону шоу «Х-фактор»
Незрівнянна Оксана Марченко

Телеканал СТБ розпочав роботу над 6-м сезоном вокального шоу «Х-фактор». Цього року за суддівським столом з’явиться новий член журі: ним стане соліст групи «Бумбокс» Андрій Хливнюк. Він замінить Івана Дорна, з яким СТБ не продовжив контракт на наступний сезон шоу.

За словами керівника Оксани Болкун, присутність Андрія Хливнюка в складі журі позитивно позначиться на новому сезоні улюбленого українцями проекту.

«Особлива атмосфера за лаштунками «Х-фактора» і ставлення всіх суддів до того, що відбувається як на сцені, так і поза нею, були і залишаються базовими і дуже важливими для нас принципами. Учасникам необхідно відчувати, що їх наставники щиро вірять в їх сили, і готові надати їм підтримку в музичному майбутньому. Тому ми дуже раді, що крісло судді займають саме Андрій Хливнюк, — коментує Оксана Болкун. — В Україні немає людини, яка не знає його пісень. Андрій не просто талановитий, в ньому присутній стрижень гідності і величезне бажання творити і ділитися своїми силами з учасниками «Х-фактора», які роблять перші кроки на велику сцену. Впевнена, нам всім буде цікаво знайомитися з новим членом журі».

«Учасникам, які потраплять до мене в команду, я хочу дати шанс, якого у мене ніколи не було. Перемога важлива, але я шукаю тих, хто прийшов не просто за перемогою, а хто здатний залишитися в музиці назавжди», — зазначає Андрій Хливнюк, новий суддя шоу «Х-фактор-6».

Старт «Х-фактора-6» в ефірі СТБ традиційно відбудеться в новому осінньому телесезоні каналу.

Ведучою 6-го сезону «Х-фактора» буде Оксана Марченко, яку глядачі вже давно не бачили в телеефірі. Нагадаємо, що з проекту «Україна має талант» вона пішла.

Судді шоу «Х-фактор-6»: Ніно Катамадзе, Андрій Хливнюк, Ігор Кондратюк та Сергій Сосєдов.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015