Чи шкідливі підбори для вашого здоров’я

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 07.06.2015 в 15:34.
Чи шкідливі підбори для вашого здоров’я

Всі жінки в світі поділяються на дві категорії: на тих, хто обожнює підбори, і тих, хто їх ненавидить!

Але між обома групами дівчат тривають запеклі суперечки на тему того, шкідливі підбори для здоров’я чи ні.

І ось нове дослідження, про яке розповідає видання Cosmopolitan, показало, що підбори — штука вельми і вельми небезпечна.

На думку дослідників, найбільш високий ризик отримати травму спостерігається у тих жінок, які носять каблуки менше трьох років, але при цьому вибирають шпильку висотою від 10 см.

У них вкрай високий ризик перелому кісточки! Причина — в дисбалансі чотирьох основних м’язів стопи.

З іншого боку, якщо ваш стаж ходіння на підборах перевищує три роки, то ризики починають швидко знижуватися з кожним наступним роком.

Читайте також: Огляд високотехнологічних сучасних методів лікування безпліддя

Ось що говорить керівник дослідження, доктор Юн-Сік Джі:

«Іноді високі підбори бувають на піку моди, а іноді вони потрібні тільки представницям певних професій. Ось тільки жінки, як правило, не підозрюють про те, наскільки це небезпечно. Якщо у вас не розвинені м’язи на щиколотці, каблук може стати причиною дуже серйозної травми . Зрештою, травм, пов’язаних з падінням і серйозними розтягуваннями гомілковостопного суглоба, трапляється набагато більше, ніж вам здається».

Джі говорить, що якщо ви не можете себе уявити без високих підборів, то почніть хоча б на дому регулярно робити вправи, які зміцнюють м’язи на щиколотці. Найпростіше з них — регулярні потягування на носочках, з підйомом п’ят вгору.

Просто переконайтеся, що ці м’язи досить сильні.

А може, просто відмовитися від високих підборів? Так, ви праві, я тільки що сказав дурість, адже так багатьом чоловікам подобається коли дівчина струнка і на високих підборах – красота, чи не так?

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015