«Голос країни-5»: переможцем став підопічний Тіни Кароль

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 08.06.2015 в 5:29.
«Голос країни-5»: переможцем став підопічний Тіни Кароль
Стало відомо хто виграв в шоу "Голос країни-5"

Прямо на сцені Тіна Кароль подарувала Антону Копитіну і його родині квартиру в Києві

Три місяці країна спостерігала за вокальним поєдинком молодих артистів. У суперфіналі проекту «1 + 1» «Голос країни-5» за перемогу боролися Антон Копитін, Тетяна Решетняк, Андрій Лучанко та Євген Толочний.

Володарем кращого голосу країни, на думку телеглядачів, став 30-річний Антон Копитін.

Антон — родом з Донецька. Раніше він працював конферансьє в місцевій філармонії, зараз з сім’єю (у Антона 3 дітей) знімає житло під Києвом. Хлопець береться за будь-яку роботу і за останній рік встиг попрацювати і сантехніком, і будівельником, і різноробочим, і співаком в ресторанах. Але, незважаючи на всі негаразди, не переставав мріяти стати справжнім артистом.

Під час сліпих прослуховувань Антон відразу ж зачарував Тіну Кароль, яка навіть почала підспівувати артисту: «Моє серце — воно тьохнуло! — Сказала тоді Тіна. — У вас сильний голос, ви — голос нашого проекту!» В останні секунди виступу, розвернути крісло встиг і Олександр Пономарьов. Як виявилося, в юності хлопець ріс на піснях Олександра Пономарьова і навіть часто представлявся його двоюрідним братом, адже був дещо схожий на співака і теж носив окуляри. Проте все ж Копитін вибрав команду Тіни Кароль.

Ще до оголошення фінальних результатів Тіна прямо на сцені подарувала Антону ключі від нової квартири в Києві.

Пообіцяв не кидати свою підопічну Тетяну Решетняк та Потап.

— Я тобі допоможу, незалежно від результатів. Я пишаюся тобою, — сказав Потап Тані.

А Святослав Вакарчук зробить до нового альбому «Океан Ельзи» бонус-треком пісню свого Суперфіналіста Андрія Лучанко «Не відпускай».

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015