Прощання з Жанною Фріске: черга шанувальників розтягнулася на кілометр

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 17.06.2015 в 17:25.
Прощання з Жанною Фріске: черга шанувальників розтягнулася на кілометр
Батько Жанни біля труни співачки. Фото: Євгенія ГУСЄВА

Одними з перших зі співачкою прийшли попрощатися її родичі.

Москва прощається з російською співачкою Жанною Фріске, яка у вівторок померла від раку головного мозку. Шанувальники до останнього вірили в одужання улюбленої артистки, але їй ставало все гірше і гірше. Два місяці тому вона втратила зір, практично нікого не впізнавала, а останні дні свого життя була в комі.

Відкрита церемонія проходить в концертному залі «Крокус Сіті Хол». Віддати данину пам’яті співачці можуть усі бажаючі.

Похорон зірки відбудуться в четвер — Жанна спочине на Ніколо-Архангельському кладовищі в Підмосков’ї.

Вчора вже пізно ввечері прес-служба Жанни Фріске повідомила представникам преси про місце прощання, підкресливши, що родичі просять фотографувати церемонію тільки зі спеціально відведеного для репортерів місця:

«Шановні журналісти! Громадянська панахида і прощання з Жанною Фріске відбудеться 17 червня в концертному залі Crocus City Hall (центральний вхід) з 14:00 до 20:00.

Акредитація не потрібна.

Ми просимо вас віднестися з розумінням до прохання не здійснювати несанкціоновану фото і відео-зйомку під час проведення панахиди, а виконувати свої професійні обов’язки зі спеціально відведеного для преси місця. Сектор преси ми покажемо вам на місці. Дякуємо за розуміння».

Похорони співачки пройдуть завтра, 18 червня на Ніколо-Архангельському кладовищі.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015