Авріл Лавін відновлюється після хвороби Лайма

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 03.07.2015 в 11:26.
Авріл Лавін відновлюється після хвороби Лайма
Авріл Лавін

Канадська співачка Авріл Лавін (Avril Lavigne) прокоментувала чутки про своє здоров’я, які поширювалися з 2014 року. Авріл зізналася, що протягом декількох місяців була прикута до ліжка вкрай небезпечною хворобою Лайма, спричиненою укусом інфікованого кліща. Де і за яких обставин вона могла заразитися, співачка не знає.

Восени минулого року зарубіжна преса почала повідомляти про проблеми зі здоров’ям співачки. 1 квітня Авріл сама розповіла про те, що страждає від хвороби Лайма, а 16 квітня випустила свій новий трек «Fly», але як і раніше не з’являлася на публіці. Пізніше стало відомо, що виконавиця протягом п’яти місяців перебувала в реабілітаційному центрі у важкому стані. В ексклюзивному інтерв’ю журналу People Авріл Лавін розповіла про свою хворобу, тим самим спростувавши численні чутки про вагітність.

29 червня Авріл дала ще одне інтерв’ю в популярному американському шоу «Доброго ранку, Америка». Інтерв’ю вийшло настільки зворушливим, що артистка розплакалася прямо в ефірі. «Я була в Лос Анджелесі, і це був буквально найважчий період у моєму житті», — сказала Лавін. За її словами, в перший тиждень після зараження вона не могла переконати лікарів, що з нею відбувається щось серйозне. Діагностика зайняла майже два місяці. «Лікарі дивилися в свої комп’ютери і говорили: «Синдром хронічної втоми». Або: «Пограй на піаніно, Авріл!», «У тебе депресія?»

В даний час співачка йде на поправку і вже почувається краще. Повідомляється, що йде робота над її новим альбомом, який стане шостим за рахунком. Попередня платівка «Avril Lavigne» вийшла в 2013 році.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022