Переваги будівництва каркасних будинків

Подивитись всі дописи у розділі: Новини нерухомості. Розміщено: 10.07.2015 в 5:45.
Переваги будівництва каркасних будинків

Каркасне будівництво бере свій початок на Заході і в скандинавських країнах. Сьогодні тільки в Сполучених Штатах Америки щорічно зводять близько півтора мільйонів каркасних будинків. А в країнах центральної Європи дане будівництво активно застосовується вже протягом кількох століть. Основа — це металевий або дерев’яний каркас, на який кріпляться сендвіч-панелі — елементи, що складаються з трьох шарів спеціальних волокон. Роль теплоізолятора виконують пінобетонні блоки, мінвата або пінополіуретан. Зовні будинок обшивається вологостійкими матеріалами (наприклад, ДСП), а потім обробляється декоративною штукатуркою або сайдингом.

Сьогодні для каркасного будівництва використовує не тільки високоякісні витратні матеріали, а й різні інноваційні технології, завдяки яким можна досягти відмінних результатів. Серед незаперечних переваг сучасних будов можна виділити міцність і довговічність, що не поступається будинкам з цегли, панелей або деревини. Важливий плюс будівництва каркасних будівель полягає і в коротких термінах будівництва, а також відносно низькою ціною на будматеріали. Каркасні котеджі є так званим економ-варіантом для тих, хто не може собі дозволити зведення з цегли, бруса або зрубу.

Житло, побудоване з каменю, має дуже велику вагу і часто дає непропорційну усадку або впливає на просідання ґрунту, а також фундаменту. Каркасні будівлі навпроти досить легкі. Вони не вимагають певних характеристик грунту. Остаточна вага будинку не потребує зведення масивного фундаменту. Найчастіше при будівництві каркасних будинків використовують свайно-гвинтовий фундамент, що захищає стіни від руйнувань. Каркасні котеджі мають хорошу стійкість і надійність. Крім того, рівні основи подібного типу значно спрощують внутрішні оздоблювальні роботи, які можна проводити в будь-який час року. Каркасний будинок досить легко і швидко ремонтувати. У разі необхідності заміни або додавання нових блоків каркас будівлі можна підняти домкратом, не порушуючи його цілісність.

У холодну пору року будинки з каркаса швидко прогріваються і добре зберігають тепло. При використанні стійких до вогню речовин вони мають високий рівень вогнестійкості, подібний до цегляного будинку. Також при будівництві каркасних будинків нерідко використовують паропроникні матеріали, що забезпечують проникнення достатньої кількості кисню для затишного мікроклімату і правильного ступеня вологості.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022