Електронні сигарети і причини їх привабливості для тих хто хоче кинути палити

Подивитись всі дописи у розділі: Здоров’я. Розміщено: 15.07.2015 в 12:25.
Електронні сигарети і причини їх привабливості для тих хто хоче кинути палити
Електронні сигарети

Електронна сигарета являє собою пристрій, який є альтернативою звичайним цигаркам. При своїй відносно недавній появі в Україні, вони вже встигли здобути популярність серед значної кількості людей, що палять.

Основна привабливість електронних сигарет полягає в тому, що людина, яка курить їх, набагато менше шкодить своєму здоров’ю, і ніяк не впливає на здоров’я оточуючих. Це можливо завдяки відсутності процесу горіння у функціонуванні цього пристрою. Така сигарета не виділяє важких смол, які осядуть в легенях курця, а також людей, пасивно дихаючих димом. Це куріння без споживання різних небезпечних для здоров’я хімічних речовин, які можуть знижувати імунітет, викликати захворювання дихальних шляхів і серцево-судинної системи, бути канцерогенами.

Ще один чимало важливий момент пов’язаний з відсутністю процесу горіння у функціонуванні цього приладу: електронні сигарети безпечні в плані пожежі. Ви можете використовувати їх в будь-якому зручному випадку, навіть у ліжку перед сном, і вашому життя і здоров’ю нічого не загрожуватиме, наскільки втомленими ви б не були.

Електронні сигарети дозволяють поступово відмовитися від шкідливої звички, не травмуючи свій організм раптовим скороченням вживання нікотину, що не викличе з цієї причини стрес і абстинентний синдром. Все теж саме можна зробити досить м’яко, не викликаючи дискомфорту. Досить просто на протязі певного часу поступово переходити на рідину для електронних сигарет з меншим вмістом нікотину. Таким чином, відмова від шкідливої звички за допомогою цього приладу, допоможе запобігти у курця нервових зривів, відчуття дезадаптації, неможливість впоратися із занепокоєнням і тривогою.

Електронні сигарети можна придбати в магазинах онлайн, і краще це робити в таких магазинах, які спеціалізуються виключно на продажі таких пристроїв, там і дешевше і більше гарантій що ви отримаєте якісний товар. Тут можна знайти як самі звичайні електронні сигарети, схожі зовні на стандартний тютюновий виріб, так і незвичайного виду гаджети. Тут можливе придбання рідини для заправки сигарет з різними ароматизаторами: яблуко, вишня, ментол, чорниця та інші.

Електронні сигарети — це ще й величезне полегшення для вашого бюджету: ваші витрати на тютюнову продукцію знизяться вже в перший місяць, і будуть знижуватися аж до моменту повної відмови від звички курити.

Крім того, останні роки показують, що куріння електронних сигарет стало певною модою. Такі сучасні гаджети сьогодні є в багатьох, вони дозволяють курити абсолютно в будь-якому місці, не питаючи дозволу в оточуючих, при цьому виглядають стильно. Досить зайти в якусь молодіжну «модну» галерею — там ви напевно знайдете не одну молоду людину з електронною сигаретою в руках, бо це тренд нинішнього часу.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015