Рівень знань тих хто здавав ЗНО у 2015 виявився рекордно низьким

Подивитись всі дописи у розділі: Новини Освіти. Розміщено: 16.07.2015 в 19:21.
Рівень знань тих хто здавав ЗНО у 2015 виявився рекордно низьким
600 балів з ЗНО набрали тільки дві випускниці

Цього року рівень знань тих хто здавав незалежне зовнішнє оцінювання виявився рекордно низьким.

Результати ЗНО змусили навіть оптимістів визнати: рівень знань випускників є дуже низьким і поліпшень в порівнянні з попереднім роком немає. З цим згоден і директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

— Цього року тест з математики був чи не найлегшим за всі роки ЗНО. Незважаючи на це, максимально можливу кількість балів набрали тільки 684 людини з 105 тисяч. Більш того, аж 24% абітурієнтів не змогли вирішити 10 дуже простеньких завдань і, відповідно, не перейшли поріг. На мою думку, це скандал, — заявив Лікарчук.

За його словами, невтішні результати були отримані і при перевірці тесту з англійської мови.

— Англійську здавали 71000 абітурієнтів. З них тільки 13 чоловік набрали максимальну кількість тестових балів. А не тих хто пройшов поріг було 13,3%, або 9 тис. 480 абітурієнтів. Врахуйте, що в тесті з англійської мови не було усної частини, — додав Лікарчук.

Він додав, що в цьому році тільки дві випускниці отримали 200 балів з трьох тестів ЗНО і набрали 600 балів, тоді як минулого року таких було п’ятеро.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022