Як розслабитися і отримувати задоволення від орального сексу

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 18.07.2015 в 5:47.
Як розслабитися і отримувати задоволення від орального сексу

Далеко не кожній жінці подобається займатися оральним сексом. І причини у кожної свої. Часом насолодитися кунілінгусом або зробити мінет не дають банальні комплекси: не всім комфортно, коли рот знаходиться «там».

У когось був не зовсім вдалий досвід, а хтось просто ніколи не відчував оргазм через недосвідченість або невмілість партнера.

І якщо ти одна з тих, для кого вже сама думка про оральний секс викликає нудотний рефлекс, можеш не читати далі. Але, повір, втрачаєш ти багато.

Якщо ж ти готова відкритися новому досвіду, тоді ця стаття для тебе. Хороший оральний секс — це круто. Просто потрібно вміти ним займатися.

Для початку спробуй наступне. Щоб тобі було комфортніше, займіться сексом в душі і там же перейдіть до оральних пестощів. Далі перебирайтеся в ліжко, і нехай він цілує тебе з усією пристрастю, а його пальці доведуть тебе майже до оргазму. І ось тут попроси його спуститися обличчям нижче… А якщо все-таки дурні думки лізуть в голову, спробуй трохи пофантазувати і розслабитися. І поступово перемикайся на чудові відчуття. Це зовсім не страшно, і навіть хороші дівчатка роблять це!

До речі, можливо, і тобі і твоєму партнеру варто трохи попрактикуватися, щоб робити все «правильно», доставляючи один одному максимум задоволення. Не соромся експериментувати!

Ще кілька моментів:

1. Переконайся, що ти готова. Оральний секс — досить інтимне дійство (зрештою, його обличчя перебуває у твоїх полових губ). Тому переконайся, що тобі комфортно з цим чоловіком.

2. Вибери правильний час. Якщо тобі сьогодні з якої-небудь причини (може, ти знаєш, що ось-ось почнуться місячні) некомфортно займатися оральним сексом, не займайся. Інакше більше зовсім не захочеш нічого подібного.

3. Говори про це. Пари думають, що в цей «самий момент» слова все псують. Але, знаєш, що ще більше все псує? Дві людини, які не можуть отримати задоволення через те, що бояться озвучити, чого їм хочеться. «Трохи вліво», «ніжніше», «швидше» — навряд чи від таких слів твій чоловік втече в іншу кімнату.

4. Показуй своїм тілом і голосом, що тобі добре. Твій чоловік — не (зовсім) дурень. Якщо ти вигинаєш спину, видаєш звуки задоволення, береш руками його волосся, він продовжить. Тільки не прикидайся — він буде думати, що тобі все подобається, і в наступні рази буде робити те ж саме. Але ж це зовсім не те, що тобі потрібно, правда?

5. Чоловік хоче, щоб ти кінчила (якщо йому все одно, жени його в шию). Тому не переживай за те, скільки часу він проведе «там». Він буде на сьомому небі, якщо ти відчуєш оргазм. І не забудь відплатити йому тим же!

6. Всі полові губи красиві і не схожі ні на які інші. Тому перестань комплексувати, що в тебе «там» щось не так. Так, можливо, йому доведеться трохи звикнути, але ж до тебе він теж звикав? Просто не забувай про гігієну.

7. Оральний секс відмінно розігріває. Не переживай, якщо ти отримуєш задоволення, але не можеш мати оргазм. Нехай оральний секс стане попередніми ласками.

8. Якщо тобі незатишно, що він «там», а ти нічого не робиш, запропонуй позу 69. Відмінний спосіб, щоб ви були зайняті одночасно. Правда, так трохи незручно говорити, але що поробиш.

Найголовніше, запам’ятай, що оральний секс повинен бути природним і комфортним як для тебе, так і для твого чоловіка. Просто не забувай те, про що ми говорили вище.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015