Режиму маріонеткової влади Криму прийшов кінець

Подивитись всі дописи у розділі: Новини регіонів. Розміщено: 19.07.2015 в 6:26.
Режиму маріонеткової влади Криму прийшов кінець

Як і очікувалося спочатку, новоявлені кримські владні структури, які прийшли до керівництва Кримським півостровом після його анексії Росією в 2014 році, були лише ширмою для створення видимості хоч якогось управління «новим суб’єктом» РФ. Згідно з прогнозами експертів, ніякої повноти влади і регалій з управління Кримом у місцевих правителів не було, немає і не буде.

Чергові корупційні скандали в Криму стали приводом для офіційної Москви почати чистки у владних структурах півострова. У самому новоутворенні з щирим виразом обличчя вважають такий підхід несправедливим. А в столиці федерації задумалися, що кримські перерозподіли награбованого вже зайшли занадто далеко і місцеві регіональні керівники просто не справляються зі все зростаючим потоком бажаючих відтяти те, що раніше належало громадянам України і самій державі.

А під цей шумок можлива і зміна так званих «революційних» лідерів, які півтора роки тому під дулами автоматів спочатку зігнали на сесію кримських депутатів тоді ще українського скликання, які призначили референдум. А потім і забезпечили більш ніж стовідсоткове (а в окремих місцевостях типу Севастополя і майже 150-відсоткове) одностайне волевиявлення жителів Криму за входження його до складу Російської Федерації. Але, як давно відомо, революції завжди робляться чужими руками, а їх результатами потім вже користуються організатори.

Як зазначає кримський кореспондент видання «Дзеркало тижня» Валентина Самар, ніхто не сумнівався, що кримське керівництво займеться дерибаном всього того, що їм дісталося. І в самому Кремлі ніхто не відчував ілюзій щодо чесності команди під управлінням Аксьонова та Константинова. Насправді вся діяльність місцевого уряду повинна була закінчитися за вказівкою президента РФ Володимира Путіна, якому колись мала набриднути вся ця кримська метушня.

Ще на початку поточного року деякі джерела всередині кримської влади повідомляли, що на Аксьонова є матеріали на більш ніж десяток кримінальних справ, проте всі вони поки що перебувають, так би мовити, в резерві, очікуючи свого часу під сукном московських керівників. Схоже, що час настав, і розробка за притриманими фактами зловживання владою (як мінімум!) розпочато після високої вказівки.

Причина, з якої ситуація так кардинально змінилася очевидна — поки місцеві правителі, на яких раптово впав такий важкий тягар влади, образно кажучи, гралися по дрібницях, їм це сходило з рук. Але, як тільки вони замахнулися на серйозний «розпил», то правила гри змінилися і раніше ретельно зафіксовані кримінальні злочини з минулого багатьох представників нової політичної еліти Криму пішли в розробку у відповідні органи.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015