Кращий час для сексу

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 23.07.2015 в 6:28.
Кращий час для сексу
Коли краще зайнятись сексом?

Всім відомо, що є кращі дні для розпродажів, для цікавих поїздок, для овуляції, зрештою.

Але ж мало хто замислюється, що найкращий час для сексу теж існує. Якщо ви:

… Хочете досягти незабутнього оргазму

Як не парадоксально, але кращий час для найяскравіших вражень — за день до настання критичних днів. Кров приливає до статевих органів, ви перебуваєте на межі, тому й відчуття загострюються. Постарайтеся в цей день особливий не бурчати, а всі ті емоції, які вас накривають, спрямуйте в правильне, сексуальне русло.

… Хочете максимально довгого задоволення

Чим довше прелюдія, тим довше задоволення від процесу. Заздалегідь сплануйте вашу ніч кохання і готуйтеся до неї… цілий день! Вранці зробіть приголомшливий сніданок своєму коханому, вдень іноді кидайте на нього «той самий погляд», торкайтеся до нього дуже м’яко і ніжно, шепочіть йому на вухо все, що тільки придумаєте, пишіть sms, якщо ви не поруч. Нехай це буде найдовший день, насичений фліртом. Довгої вам ночі!

… Хочете застати його на піку

Не секрет, що у чоловіків найкращий час для сексу — ранній ранок. Тіло відпочило, потрібні м’язи розслабилися і знову налилися кров’ю. Прокиньтеся на 10 хвилин раніше, зробіть йому приємне. Впевнені, його робочий день, розпочатий з таких пристрасних моментів, пройде на ура.

… Хочете зменшити біль

Ми лише хочемо нагадати, що під час стресу, головного болю та інших типово жіночих неприємностях секс — кращі ліки. Просто поговоріть з вашим улюбленим, поясніть, що сьогодні активна роль у нього, попросіть його почати з чуттєвого масажу, а самі розслабляйтеся так, як тільки зможете.

… Хочете відчути себе більш впевненою

Гормони, які виробляються в процесі статевого акту, дуже позитивно позначаються на жіночій самооцінці. Сексологи кажуть, що результат можна подвоїти, якщо зайнятися сексом відразу після ранкової (або вечірньої) зарядки: і м’язи підтягнуті і усмішка не сходить з обличчя.

… Хочете нестримного, майже тваринного сексу

Літо — саме час для експериментів, вийдіть із зони комфорту (а попросту — з дому), і успіх забезпечений. Так, ну якщо все-таки якийсь мінімальний комфорт для вас обов’язковий, захопіть з собою легке покривало. Це ще й відмінний спосіб побути удвох, якщо ви, скажімо, втомилися від компанії своїх батьків і дітей. Нехай бабусі й дідусі насолодяться суспільством онуків на дачі, а ви відправляйтеся «за грибами».

… Ви обидва дуже зайняті або вам набридла рутина

Якщо ви відчуваєте, що сили закінчуються, або помічаєте подібне у свого чоловіка. Спробуйте обдурити свій внутрішній годинник. Серед робочого тижня поставте будильник на 3:00 ночі і приступіть до найцікавішого. Ваш партнер, напевно, не буде проти. Якщо все-таки він ні в яку не захоче прокидатися, не переживайте: жіноча ініціатива в цій справі ще ніколи не була марна.

… Не знаходите місця в тісному номері готелю

Часто під час відпустки ви бронюєте один номер, де живете з дитиною або з дітьми. Просто дочекайтеся, поки всі заснуть, ніжно візьміть свого чоловіка за руку і вирушайте разом приймати душ або ванну. Джакузі, безумовно, поліпшить ваші відчуття. Проведіть разом стільки часу, щоб встигнути один одним по-справжньому насолодитися.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015