Як вибрати чоловічий браслет

Подивитись всі дописи у розділі: Суспільство. Розміщено: 23.07.2015 в 10:22.
Як вибрати чоловічий браслет
Чоловічий браслет підкреслить мужність власника

Ще на початку зародження цивілізації люди часто носили прикраси, і браслети здебільше можна помітити було на руках чоловіків.

Такі вироби несли певну важливу інформацію про свого володаря, а виготовляли їх з будь-яких доступних матеріалів, які були під рукою.

Прикраси на зап’ясті, свідчили про те, що чоловік є чудовим мисливцем, воїном чи володіє високим статусом, має знатне походження.

Тому подібні чоловічі браслети завжди підкреслювали силу, мужність, впевненість того, хто їх носив. Крім того, люди вірили, що браслети на руках є оберегом від злих духів, є своєрідним талісманом і захистом, який володіє потужною силою.

У сучасному світі аксесуари втратили настільки символічне значення, проте чоловіки не перестають носити їх, оскільки вироби мають привабливий зовнішній вигляд і притягують увагу оточуючих. Подивитись що пропонують чоловікам сучасні ювеліри можна на сторінці http://gold.ua/products/muzhskie-braslety-2 інтернет-магазину Gold.ua.

Дуже велику популярність знайшли шкіряні браслети, які комфортні і безпечні у використанні, а також відрізняються довговічністю.

Такі аксесуари найбільше підійдуть під невимушений стиль в одязі, джинси з майкою або гарною сорочкою. Однак тонкий гарний браслет з натуральної шкіри буде стильно виглядати навіть з діловим стилем в одязі.

Каучукові браслети відмінно поєднуються з вуличною модою, підходять юним хлопцям, які бажають проявити свою незалежність і силу духу.

Головне правило при виборі прикраси на руку — підбирати модель до душі, використовуючи яку ви зможете проявити свою індивідуальність, неповторність, розкрити особистісні риси характеру. Не слід сліпо наслідувати кумирів і зірок, створіть свій власний унікальний стиль.

Робимо браслет своїми руками

Зробити браслет самостійно дуже просто. Атласні стрічки, запальничка. Ножиці та намистини — для створення краси багато не треба.

Для початку вибираємо стрічку. Чим ширше основа — тим масивніше аксесуар. Витончений браслет можна створити, вибравши тонку стрічку. Ми так і вчинили. Процес створення дуже простий, головне знати технологію нанизування.

Що стосується вартості матеріалів, то тут все залежить від вашої фантазії і можливостей. Скляні намистини коштують дорого, ціна пластикових нижче — від 20 гривень за пакетик. Але виглядати вони будуть не гірше. Стрічку для основи можна купити за ціною від 4 гривень за метр.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015