Тіматі про скасування концерту в Одесі: Я люблю Україну

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 26.07.2015 в 20:07.
Тіматі про скасування концерту в Одесі: Я люблю Україну
Російський репер не приїде в Одесу, як планував

Російський репер Тіматі прокоментував свій концерт, що не відбудеться в Одесі, який скасували з ініціативи губернатора Михайла Саакашвілі. Артист заявив, що він любить Україну, просто обставини, що склалися не дозволяють йому часто приїжджати з концертами в нашу країну.

— З ранку прочитав це послання в Фейсбук і Твіттері М. Саакашвілі, в якому вищезгаданий персонаж настійно рекомендує городянам не ходити на мій концерт і прикордонникам закрити мені в’їзд на територію міста Одеса. Немає проблем, я не буду давати концерт, що б не радувати М.Саакашвілі зайвим приводом для провокацій. Але от чи варто взагалі сприймати всерйоз слова політика, який обікрав власну країну, що знаходиться у федеральному розшуку, будучи вигнаним власним же народом?! Кандидатура, ні чим не краще попереднього президента, так якщо тверезо зважити. Я люблю Одесу, власне як і Україну в цілому, просто так вийшло що ми стали заручниками обставин, які, на жаль нам заважають частіше бачитися. Але впевнений це тимчасово, — написав Тіматі в Інстаграм.

Репер також додав, що єдине, в чому прав Саакашвілі, так це те, що клуб «Ібіца» дійсно один з кращих в Європі майданчиків.

Нагадаємо, аргументація губернатора така: людина, яка назвала Україну «молодшим братом-наркоманом», не місце в цій країні.

ІНША ДУМКА

Організатори концерту: «Цей артист — великий друг нашого міста»

У нічному клубі в повній розгубленості від скандалу що набирає обертів. Довгий час представники клубу заявляли, що не будуть скасовувати концерт.

— Тіматі — великий друг Одеси і частий гість у нашому клубі, а його пісні користуються популярністю у публіки, — прокоментували в адміністрації клубу Ibiza. — Жодного разу не траплялося, щоб на його концертах звучали політичні гасла. Повинна бути дуже вагома причина, щоб ми відмовилися від співпраці з цим артистом.

Через вже кілька годин на офіційній сторінці клубу в Facebook з’явилося повідомлення, адресоване Саакашвілі:

«Тіматі протягом багатьох років проводив свої концерти в нашому клубі, і, запрошуючи його в цьому році, ми не розглядали політичного підґрунтя його виступу. Ми з розумінням і повагою ставимося до вашої думки. Концерт Тіматі в клубі» Ібіца «буде скасовано».

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015