Поліна Гагаріна розповіла чому пішла від Меладзе

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 27.07.2015 в 19:18.
Поліна Гагаріна розповіла чому пішла від Меладзе
Поліна Гагаріна пішла від продюсера Костянтина Меладзе

Поліна Гагаріна прокоментувала інформацію про припинення своєї співпраці з продюсером Костянтином Меладзе, з яким артистка працювала п’ять років.

На своїй сторінці в Facebook співачка написала, що вони не працюють з Меладзе вже з кінця 2014 року. Це не пов’язано з сваркою або нерозумінням і вони залишилися в дружніх і довірчих відносинах.

«Я вдячна за ті приголомшливі пісні, неймовірні музичні кліпи, які Костянтин створив під час нашої спільної роботи. Цей матеріал завжди буде в основі моїх концертних програм. Костянтин Меладзе блискучий продюсер, композитор і поет. Я окремо хочу подякувати йому за те, що під час конкурсу «Євробачення 2015» він постійно був на зв’язку зі мною і дуже підтримував мене. Так, наша співпраця призупинена, але наші музичні перемоги не закінчені», — написала Гагаріна.

Також артистка розповіла шанувальникам про те, що восени вийде її новий сингл, а також відбудуться великі концерти в Льодовому Палаці Санкт-Петербурга і в «Крокус Сіті Холі» у Москві.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015