Обрання 14-річної Софії Мечетнер обличчям Dior обурило світову громадськість

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 27.07.2015 в 19:59.
Обрання 14-річної Софії Мечетнер обличчям Dior обурило світову громадськість
Софія Мечетнер

Депутат британського парламенту Керолайн Нокс вважає рішення модного будинку помилковим і вимагає захистити неповнолітніх моделей від експлуатації. Є побоювання, що вигляд Софії сприятиме популяризації інфантильно-андрогінного образу, який не відповідає реальності.

Показ нової колекції модного дому Dior за участю 14-річної Софії Мечетнер (Sofia Mechetner), дочки репатріантки з колишнього СРСР, викликав хвилю протестів серед противників використання неповнолітніх моделей. Так, депутат британського парламенту Керолайн Нокс назвала обрання юної ізраїльтянки обличчям Dior помилковим рішенням. Парламентарій вважає це кроком назад після того, як в останні роки завдяки великим зусиллям індустрія моди змогла виправити негативний імідж, який створився у неї, пише видання Walla.

Нагадаємо, під час показу Софія вийшла на подіум у напівпрозорому платті, крізь яке виднілися голі груди і труси дівчини. «Існує моральний обов’язок дотримуватися чітких правил у всьому, що стосується неповнолітніх моделей, щоб захистити юних дівчат від експлуатації і створення провокаційних фотографій з ними», — заявила Нокс.

Як зазначає Walla, британка не самотня у своїй думці. Деякі стверджують, що Софія виглядає молодше своїх років, а тому залученням моделі в якості обличчя Dior сприятиме популяризації інфантильно-андрогінного образу, який не відповідає реальності. Цей тренд набирає все більшу силу в індустрії моди, в той час, як робляться численні, але, на жаль, невдалі спроби створити здоровий образ жіночої краси.

Як повідомляв портал IzRus, у середині липня Другий канал ІТВ зробив репортаж про Софію Мечетнер, який походив на історію Попелюшки. Дівчинка з бідної сім’ї, тяжкою працею заробляє собі на хліб, стає моделлю і абсолютно випадково зустрічає в Парижі головного дизайнера модного дому Dior Рафа Сімонса. Ця зустріч повністю змінює її життя: тепер Софія представляє Dior і зможе заробити близько мільйона шекелів.

Однак, як з’ясувалося, в репортажі спробували приховати, яку ціну насправді довелося заплатити 14-річній моделі за свій успіх. Напівпрозорий наряд дівчини був змінений і виглядав так, ніби він зшитий з білої щільної тканини. На Другому каналі пояснили, що «оскільки йдеться про 14-річну дівчину, то демонстрація її сосків була б поганим тоном». Змінивши плаття, співробітники каналу розраховували уникнути обговорення цієї теми і пошуку глядачами справжніх зображень з показу.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015