Дружина не хоче сексу

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 29.07.2015 в 16:56.
Дружина не хоче сексу
Що робити якщо дружина не хоче сексу

Однією з головних проблем чоловіків старше 30 є відсутність бажання у дружини займатися сексом. А точніше такий стан справ, коли ввечері чоловік приходить додому і бачить жінку, яка ставиться до нього з презирством. На будь-які спроби і натяки на заняття любов’ю вона відповідає відмовою, яка виводить чоловіка з себе і вкрай його злить.

І тоді деякі починають шукати любов і жіночу турботу на стороні, і це у них виходить досить успішно. А інші закриваються в собі і починають поступово руйнувати свою чоловічу гордість і здоров’я. Тут мова йде про пиво, посиденьки з мужиками і повним небажанням йти додому і бачити цю кислу і прісну дружину, яка нічого доброго все одно не скаже.

Ця ситуація рано чи пізно призведе до руйнування сім’ї або більш серйозних конфліктів на нервовому грунті. Так як чоловік не може жити без жіночої ласки і любові. Він починає божеволіти, стає дратівливим і приймає рішення піти з сім’ї. І можна з упевненістю сказати, що такий стан справ потрібно терміново виправляти.

Хотіти сексу з дружиною — абсолютно нормально

Хоча проблема зачіпає голову вашої дружини, страждаєте від цього ви самі. Якщо вона дійсно не хоче займатися сексом, і в неї відсутнє бажання бути з вами, вам буде потрібно час і сили, щоб дістатися до причини такої поведінки.

Помилка багатьох чоловіків полягає в тому, що вони починають шукати причину в собі, що категорично невірно. Пам’ятайте: бажання займатися сексом нормально для людей. Якщо ви хочете сексу, а ваша дружина ні — то це проблема вашої дружини.

Тому не потрібно читати журнали і статті про те, як втома і робота впливають на сексуальний потяг. Нормальні подружні відносини включають регулярний секс з дружиною. Якщо це не трапляється з яких-небудь причин — це явна ознака того, що ваш союз під загрозою. Це не ваша вина, ви хочете нормальний шлюб.

Справжні причини сказати складно, але якщо дружина змушує вас відчувати себе маніяком і сексуально стурбованою людиною — вона явно вас не поважає. Такий стан справ довго не може існувати. Рано чи пізно у вас накопичиться невдоволення, і ви знайдете іншу жінку.

Чому дружина не хоче займатися сексом

Вона втомлюється. Деякі жінки дійсно втомлюються на роботі чи вдома з дітьми, що ввечері їм вистачає лише сил на те, щоб дістатися до ліжка і впасти в нього. Таких дружин можна легко відрізнити за сонним станом, млявою ходою і міцним сном. Іншими словами, людина втомлюється так, що їй дійсно нічого не потрібно.

А якщо ввечері їй вистачає сил, щоб посидіти подивитися серіали, посидіти в однокласниках або контакті, побалакати зі своїми подругами або сходити з дівчатами погуляти, то це точно не втома.

Вона нещодавно народила дитину. Дівчата після пологів відчувають знижений сексуальний потяг, який можна описати так: «Ти вже народила, ось за дитиною і стеж. Інша тобі поки не потрібна». І як би чоловік не намагався і не намагався завести свою дружину, природа ставить стоп і все.

Зустрічаються навіть дівчата, які самі розуміють, що їх чоловіку погано, але пересилити себе не можуть. Такий стан може тривати від 2 місяців до 2 років, і жінка фактично нічого не може вдіяти з собою.

Ви не збуджуєте її. Жінки хочуть бачити поруч із собою сильних і успішних чоловіків, які мають харизму і мужність. І складно вловити ту межу, коли ви перестаєте бути чоловіком її мрії і перетворюєтеся в нудного співмешканця, який приносить гроші і зрідка дивує. Найчастіше саме ця причина стає тим каменем спотикання, який руйнує сім’ю.

Вона знайшла іншого. Якщо жінка розлюбила свого чоловіка і знайшла нового залицяльника, то вона про це скаже не відразу. Вона буде ховатися, звиватися і поступово звикати до думки, що її шлюб йде до свого логічного завершення. Вона, по суті, робить розставання для себе більш м’яким і спокійним. І секс не є тією частиною, яка допоможе їй відвикнути від свого чоловіка. Тому, вона і не займається ним.

Що робити, якщо дружина не хоче сексу

Як же все-таки змінити ситуацію? Якщо дружина каже, що вона дуже втомилася, а коли ви проявляєте свою ласку і бажання, вона починає лаятися і говорити, що ви заважаєте їй відпочивати. Вам все ж потрібно спробувати змінити цю ситуацію і почати діяти.

Багато чоловіків починають проявляти турботу і ласку, дарують квіти і влаштовують вечері зі свічками. Також допомагають справами по дому, возяться з дітьми і тому подібні справи. Так, це дійсно дасть результат. У вас буде секс. Але він буде внаслідок жіночої подяки, а не потягу і бажання. Через деякий час все повернеться знову в ситуацію без сексу.

Вона може виправдовувати таку поведінку, що на даному етапі життя для неї кар’єра, сім’я, батьки або діти, стали більш важливими ніж секс. Це звучить правдоподібно, але це чиста брехня, яка приховує справжню причину.

Вам потрібно зрозуміти її сексуальність. Жінка хоче і бажає зайнятися сексом з успішним і сильним чоловіком. Проблема не в вас, а в ній. Вона не вважає вас більше сексуальним. Тому вам необхідно стати більш самостійним, самовпевненим і звичайно, привести своє тіло в порядок. Коли ви зробите це, вона сама полізе до вас, і вже вам належить вибрати, хочете ви цього чи ні.

Ви не ображаєтеся на дружину, ви не сваритеся з нею, ви просто починаєте стежити за собою і робити себе краще. І тоді вже вона сама побіжить до вас, так як буде хотіти і побоюватися, що вас забажає інша.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015