Як правильно фліртувати

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 30.07.2015 в 15:52.
Як правильно фліртувати
Фліртувати потрібно тільки в хорошому настрої

Для того, щоб навчитися добре фліртувати, потрібно засвоїти кілька законів.

Гарний настрій заразний, отже, фліртувати потрібно тільки в хорошому настрої. Адже позитивна налаштована людина легше може захопити і зацікавити співбесідника.

На вечірці не варто ховатись в кутку з келихом вина і не озиратися боязко по сторонах. Ведіть себе як друг господаря (якщо вечірка домашня), допомагайте дівчатам, якщо знаєте, як допомогти (зняти одяг), то не соромтеся, а дійте. Говоріть впевнено, адже люди більше уваги звертають на впевненість, з якою ви говорите, ніж на те, що ви їм розповідаєте.

Ці якості у людей, як правило, вроджені. Але що стосується флірту, то тут потрібно бути чесним, насамперед, до себе. Якщо вам не подобається зачіска дівчини, манікюр, не обов’язково його розхвалювати, те ж саме стосується дівчат по відношенню до хлопців. Пам’ятайте — найкращий спосіб довести людині, що ви чесний — тримати слово.

Найпростіший спосіб познайомитися — задати питання. Ставлячи питання, ви покажете людині, що зацікавлені дізнатися її ближче. Запитуйте у людей про їх думку, інтереси, настрої. Наприклад, якщо ви хлопець, то можете запитати у дівчини в магазині думку про товар, а дівчата можуть попросити допомоги у хлопця на ковзанці або на спортивному заході.

Часто буває так, що люди зустрічаються тільки для того щоб розповісти кожен про свої проблеми, але не послухати співрозмовника. І розмови не виходить. Ви повинні зрозуміти, що слухаючи співрозмовника, ви показуєте, наскільки він вам дорогий, що ви його поважаєте. Показати, що ви дійсно уважно слухаєте, можна задаючи питання по ходу розповіді, киваючи, якщо ви згодні з чимось, ввічливо зупиняючи, якщо вам щось незрозуміло. Хороші слухачі на вагу золота.

Дивіться в очі співрозмовнику. Якщо вам складно дивитися в очі, дивитеся на перенісся співрозмовника — йому все одно буде здаватися, що ви дивитеся в очі. Ваш погляд повинен бути привітним, ніжним і добрим. Пам’ятайте, люди не довіряють тим, хто уникає прямого зорового контакту.

Придивіться до співрозмовника — напевно вам подобаються його годинник, краватка, а може навіть весь зовнішній вигляд або посмішка. Скажіть йому про це. Остерігайтеся лестощів — люди, як правило, це відчувають.

Вчіться не тільки говорити компліменти, але і приймати їх. Скажіть спасибі і щиро посміхніться — так ви покажете, що думка вашого співрозмовника вам дорога.

Хороший флірт неможливий без гарної розмови та обміну інформацією. Як правило, кращий співрозмовник той, хто читає новини, журнали і книги. Відзначайте для себе те, що вам цікаво і чим би ви хотіли поділитися при підходящому моменті. Це можуть бути цікаві факти з життя і творчості музикантів, письменників, погодних явищ і т. д.

Використовуйте «аксесуари» для флірту. Підштовхніть людей почати з вами розмову — не виходьте на «полювання» без реквізиту — домашніх тварин, незвичайних прикрас, журналу або книги, футболки з логотипом вашої улюбленої групи і т. д.

Не варто відгукуватися погано про ваших знайомих, колишніх коханців, батьків — це відштовхує людей. Навіть якщо вони були поганими, не варто розповідати про це, коли ви фліртуєте — нехай все погане залишиться осторонь.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015