Як схуднути за допомогою сексу

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 06.08.2015 в 4:47.
Як схуднути за допомогою сексу

Чи можуть любовні втіхи замінити повноцінні тренування в спортзалі? Зрозуміло, ні. А ось чи допомагає секс схудненню? Відповідь на це питання однозначна: так, допомагає, і ще як! І чим більш насичене ваше інтимне життя, тим швидше йде процес набуття ідеальної фігури. Ми зібрали цікаві факти про, мабуть, найприємніший з усіх можливих видів фітнесу.

Секс як засіб схуднення

Сухі цифри: якщо ви проведете в ліжка годину за переглядом улюбленого серіалу, то витратите, в кращому випадку, 70 калорій. Для порівняння: всього за 25 хвилин любовних утіх, кількість спалених калорій складе, щонайменше, 88. Це можна порівняти з такою ж тривалістю тренування на велотренажері! Вагома причина, щоб почати розглядати секс як засіб схуднення!

Секс тренує м’язи

Якщо не лінуватися і урізноманітнити своє сексуальне життя, випробувавши нові позиції, можна домогтися ще більш вражаючих результатів. Ефективні секс-пози для схуднення — «наїзниця» і у стилі собачка. Перша хороша для тренування сідниць і стегон, а друга допомагає накачати руки. Вищий пілотаж — це позиція «місток». Вона дозволяє «прокачати» одночасно сідниці, поперек, ноги і прес. І запам’ятайте: під час оргазму збільшується пульс, через що калорії згоряють набагато швидше.

Секс утихомирює пристрасть до вуглеводів і жирів

Звучить як фантастика, і, тим не менш, це факт: регулярний секс допомагає схудненню, оскільки підтримує в організмі оптимальний рівень кортизолу (гормону стресу) в організмі. І це здорово, тому що зашкалений кортизол призводить до підвищення апетиту і бажання з’їсти щось шкідливе для фігури.

Секс сприяє схудненню

Заняття любов’ю нормалізують сон, нестача якого, як не крути, призводить до поступового збільшення ваги — навіть за умови, що ви сидите на дієті. Поліпшення сну ж відбувається за рахунок активного вироблення під час сексу окситоцину — гормону задоволення, прихильності й умиротворення. Його рівень істотно підвищується, навіть якщо вас просто міцно обійняти перед сном! Коли ваш сон нормалізується, ви почнете скидати вагу в два рази швидше — це доведено наукою.

Секс підвищує самооцінку

Між рівнем нашої самооцінки і частотою занять любов’ю існує непорушний зв’язок. Секс сприяє схудненню вже хоча б тому, що чим частіше ми займаємося любов’ю, тим краще ми ставимося до себе і свого тіла, і в результаті намагаємося приділяти більше уваги зовнішності і здоров’ю. З другого боку, ті, хто повністю задоволений собою, набагато рідше відмовляють собі в любовних утіхах. Замкнуте коло. І це дійсно працює!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015