8 причин зустрічатися з дівчиною, яка змушує вас сміятися

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 08.08.2015 в 10:20.
8 причин зустрічатися з дівчиною, яка змушує вас сміятися
Люди зазвичай недооцінюють силу жінок з почуттям гумору

Цінуйте жінку за її здатність запалювати у вашій душі сміх — або хоча б посмішку. Ця її властивість обов’язково стане у нагоді вам у майбутньому.

І потім, з чого ви взяли, що серйозні люди — розумні люди? Дуже часто все рівно навпаки.

Я особисто хочу провести життя з людиною, яка в змозі мене розсмішити.

Мода на характери, як ви знаєте, теж є. Але вона приходить і уходить. Те, що «круто» сьогодні, ймовірно, не буде таким же «крутим» завтра. А ось почуття гумору не має терміну придатності.

Немає нічого більш сексуального, ніж дівчина з почуттям гумору. Зрештою, прагнути до людини, яка заражає нас оптимізмом і змушує посміхатися, дуже природно для нас.

Ось вісім причин, чому ви повинні не побоюватися дівчат з розвиненим почуттям гумору, а прагнути прив’язати їх до себе міцніше. В емоційному плані, зрозуміло.

8. Вона розумна

Коли ви зустрічаєте дотепну дівчину, важко не визнати, що за її посмішкою завжди ховається сильний мозок. Якщо жінка змушує вас сміятися — знову і знову — повірте, це не випадково. Вона знає про силу, якою володіє, і вміло нею користується.

7. Їй не потрібні дизайнерські сумки, щоб бути привабливою

Є деякі дівчата, які живуть і вмирають з думкою про те, як вони виглядають. Але якщо ваша дівчина має почуття гумору, то вона безумовно розуміє, що все це тлін.

Просто неможливо любити речі більше, ніж людей, якщо у тебе є почуття гумору.

Та й дівчині з почуттям гумору привернути до себе увагу набагато простіше, ніж іншим. Тому їй просто не потрібні всі ці брязкальця.

6. Вона — справжня

В епоху Facebook і Instagram більшість дівчат буквально одержимі ідеєю створення помилкового враження про себе. Вони все роблять заради Інстаграмма, забуваючи, що це всього лише соціальна мережа, а не реальне життя. Лайки для них важливіше, ніж реальна оцінка в реальному житті.

Але дівчина з почуттям гумору просто не може бути такою ж підробкою. Вона — справжня. Тому що при особистому спілкуванні жартувати простіше і цікавіше, ніж при віртуальному. І тому, що вона знає: неважливо, яка в тебе аватарка, важливо — хто ти насправді.

5. Вона впевнена в собі

Чи так багато соромливих коміків ви знаєте? Мабуть, на думку спадає тільки одне ім’я — Джим Керрі. Та й то: він — чоловік.

Кожному, хто коли-небудь намагався розповідати анекдот на вечірці, знає, що це важче, ніж здається. Особливо якщо компанія — людей, які ще не встигли до вас звикнути.

Тому якщо хтось здатний на те, щоб відпускати жарти в натовпі, значить, він досить впевнений у собі, щоб робити це.

Багато людей бояться дівчат з почуттям гумору — просто тому, що всі навколо будуть сміятися не над їх жартами. Якщо хочете, це прояв ревнощів.

4. Вона бере на себе ініціативу в розмові

Дівчата, у яких є почуття гумору, зазвичай володіють чимось і більш важливим: умінням не тільки підтримувати розмову, але і починати її. А також переводити її в більш цікаве русло.

Коли вона шуткує, ви отримуєте можливість дізнатися її краще. Коли вона сміється над чимось, ви інстинктивно хочете робити те ж саме.

Зі смішними дівчатками ніколи не буває легко, але воно майже завжди стоїть того.

3. Вона змусить вас ставати краще

Коли жінка змушує вас сміятися, вона насправді змушує вас розвиватися. Ніхто ж не хоче бути в позиції відстаючого!

Ви волею-неволею теж почнете жартувати частіше. А гумор і пошук усе нових способів від душі розсміятися відмінно розвивають мозок!

2. Вона дозволить вам втратити пильність

Смішні жінки дозволяють вам бути самим собою. Тому що вони самі теж не терплять лицемірства. Навіть у самих повсякденних речах.

Більшість веселих жінок не відчувають потреби в дорогих подарунках і взагалі в матеріальних речах.

Так що якщо ви закохалися в дівчину з почуттям гумору, можете розслаблятися. Спокій вам тепер гарантовано.

1. Вона ніколи не ображається на вас занадто довго

Ви обоє можете буквально дійти до точки кипіння, але ваш конфлікт все одно не буде тривати довго. Адже вона все одно знайде спосіб змусити вас посміхнутися. У цьому і сенс.

Важко злитися на дівчину, коли ви знаєте, що в глибині душі вона — добра та світла людина. І скоро за допомогою чергового жарту вона знову вам це доведе.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015