Брітні Спірс пожартувала над Майлі Сайрус

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 09.08.2015 в 16:53.
Брітні Спірс пожартувала над Майлі Сайрус

Звичка Майлі Сайрус з приводу і без показувати язик вже давно стала предметом для жартів серед її колег. Не втрималася і Брітні Спірс.

Днями співачка опублікувала в Instagram фото, на якому позує з синами і племінницею Лексі. Судячи з усього, дівчинка була не в настрої, тому що замість того, щоб посміхатися в камеру, показала язик фотографу. «Майлі Сайрус, познайомся з Лексі», — прокоментувала знімок Брітні.

Язик Майлі Сайрус ось уже кілька років обговорюють і її прихильники, і колеги. Навіть такі поп-ікони як Шер і Мадонна не залишили його без уваги. Перша вважає демонстрацію язика неповагою до шанувальникам, друга веселиться і підтримує бунтарку Майлі.

Тим часом сама Брітні продовжує експерименти з волоссям. У суботу на своєму шоу в Вегасі вона з’явилася на сцені з яскраво пофарбованими пасмами синього і фіолетового кольорів. Шанувальники співачки помітили, що і в одного з її синів зачіска «перетворилася» схожим чином — мабуть, фарба залишалася.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022