Як бути цікавою чоловікові завжди: 3 золотих правила

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 10.08.2015 в 5:31.
Як бути цікавою чоловікові завжди: 3 золотих правила

Щоб бути завжди цікавою чоловікам, необхідно дотримуватися трьох доволі простих правил, — впевнена ведуча тренінгів для жінок Тетяна Русина.

Будь цікава самій собі. Занурюючись у відносини, не забувай про свої захоплення. Не кидай заняття улюбленою справою, скоріше навпаки. Твоє життя повинне бути наповнене подіями, враженнями, яскравими емоціями. Тоді тобі буде чим поділитися з партнером, викликаючи з його боку непідробний інтерес до себе.

Проявляй щиру увагу до партнера. Як можна частіше спілкуйся з чоловіком, питай про його мрії, ідеї, хобі і т. п. Дізнайся, що робить його щасливим, чому він радіє, що його надихає. Роби це щиро, тоді чоловікові легше буде відкритися, а ваші відносини стануть більш довірливими.

Створюй спільні захоплення. Постарайся створити територію загальних хобі, інтересів, проведення часу. Це дозволить переживати схожі емоції, дасть поживу для спілкування. Ви разом зможете будувати плани на майбутнє. Подорожі удвох допоможуть дізнатися один одного з нової сторони. Спільні інтереси допоможуть вам посилити дружбу, додадуть пристрасті і прагнення бути разом.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015