Як знайти ідеального чоловіка

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 10.08.2015 в 6:44.
Як знайти ідеального чоловіка

Заповітна жіноча мрія — зустріти ідеального супутника життя. На жаль, на практиці це здійснити досить проблематично, адже лицар на білому коні — доля одиниць.

Однак постаратися знайти того самого, єдиного, максимально відповідного пропонованим вимогам, в силах кожна представниця прекрасної статі. Потрібно лише навчитися фільтрувати «лушпиння», всебічно розглядаючи кандидатів на руку і серце. Все, що потрібно для цього, відкриє сьогоднішній матеріал.

Пошуки ідеального чоловіка починаються з того ж, що і пошуки шикарного вечірнього плаття — з походу в найбільш підходяще місце, що володіє необхідними для здійснення потрібного знайомства можливостями.

Тут необхідний дуже серйозний настрій, адже ви ж хочете відносини якщо не на все життя, то, принаймні, надовго. А дорогі екземпляри, як відомо, «на дорозі не валяються». Іншими словами, сподіватися зустріти свою любов в дешевих кафешках, закуткових нічних клубах і на сумнівних сайтах знайомств — все одно, що шукати голку в сіні.

На пошуки гідного чоловіка вирушайте в пристойні місця: наприклад, в бібліотеку або книжковий магазин, якщо хочете розумного, фітнес-клуб, якщо віддаєте перевагу спортивному, в клуб за інтересами або на тематичний форум в Інтернеті, якщо жадаєте знайти однодумця.

Хоча, бувають і винятки: можна абсолютно випадково зустріти другу половинку там, де її за визначенням бути не може. Але це вже воля долі.

Опинившись у потрібний час у потрібному місці, ви починаєте придивлятися до оточуючих вас чоловікам. І тут слід включити логіку, а також відчуття смаку.

Вибираючи потенційного партнера, уявіть собі, як ви будете разом виглядати з боку. Чоловік а ля каланча пожежна, чоловік занадто маленького зросту, чоловік, поряд з яким ви відчуваєте себе героєм чеховського оповідання «тонкий і товстий» … Всі ці варіанти неприйнятні, оскільки гармонійність в парі буде відсутня геть. Але не скидайте з рахунків її Величність Любов — часом вона викидає такі фортелі, що і зріст, і вага партнера хвилює жінку в останню чергу, якщо хвилює взагалі…

Припустимо, ви, нарешті, знайшли чоловіка своєї мрії. Тепер познайомтеся з ним ближче, щоб переконатися в збігу або розбіжності його зовнішнього вигляду з багатством внутрішнього світу і якістю морального вмісту. Претендент на руку і серце — бабій? Розстаньтесь з ним швидше, адже вам потрібен унікальний варіант, який вигідно відрізняє вас від інших жінок. А цей тільки й буде, що бігати за кожною спідницею, норовлячи позбавити вас статусу єдиної і неповторної.

Що означає для новоспеченого шанувальника сім’я, домашній затишок, чи любить він дітей? Серйозно чи налаштований на створення власного сімейного гніздечка? Це необхідно з’ясувати у міру поглиблення знайомства. Крім того, бажаний візит до батьків партнера: по-перше, щоб зрозуміти характер сімейних відносин, а по-друге, подивитися, яким, цілком імовірно, виявиться обраний вами чоловік надалі.

Прислухайтеся до себе, загляньте в глибину власної душі — позитивно чи позначаються на вас стосунки з вашим ідеальним чоловіком? Якщо поруч з ним душа співає, в серці пурхають метелики або просто спокійно, затишно, тепло — значить, вибір ваш правильний. Але у випадку негативного впливу на вас любовному зв’язку пора бити тривогу. Маються на увазі зміни в гіршу сторону, що стосуються вашого способу життя (куріння, пристрасть до алкоголю, вживання в розмові нецензурних виразів), а також необхідність прояву зайвого терпіння до партнера, постійних поступок. Запам’ятайте: відносини повинні збагачувати душу, натуру і життя жінки, а не гнобити, пригноблювати і підрізати крила.

Те ж саме можна сказати про недоліки чоловіка. Якщо їх набагато більше, ніж переваг, і всі вони являють собою досить відчутні перешкоди до нормальних, повноцінних відносин, покликаним дарувати щастя, варто задуматися: а для чого вам, власне, примірник з таким величезним багажем дефектів? Навіть якщо при цьому обранець привабливий зовні і як людина в принципі, «нічого», ці обставини навряд чи зуміють компенсувати відсутність важливих людських якостей. «З лиця воду не пити», пам’ятаєте?

Наступний пункт — комфорт, випробовуваний вами при знаходженні поруч з партнером. Це і легкість спілкування, і взаєморозуміння, і можливість помовчати удвох, не відчуваючи незручності і нудьги.

Не варто забувати також про вихід у світ в якості пари. Чоловік повинен доповнювати вас, підкреслювати ваші позитивні сторони, демонструвати своєю поведінкою і манерою спілкування вишуканість вашого смаку. Тільки уявіть собі, що вам доведеться випробувати, якщо ваш чоловік виявиться грубіяном, бешкетником, некчемою або моторошним мовчуном? Нікому не подобається червоніти за обранця, тому підійдіть до вирішення даного питання з розумом.

Як чоловік ставиться до вас? Вбачає він у вас виключно особу жіночої статі з цицьками та гарною дупою або цінує ще як особистість, як хорошу людину? Якщо так, то все гаразд, адже повага — наріжний камінь у фундаменті будь-якого союзу.

У разі відсутності останнього такі відносини слід припинити, поки вони не зайшли занадто далеко. Виняток становлять ситуації, в яких жінка є прихильницею моделі спілкування за принципом «пан — рабиня».

Щоб стати володаркою суперчоловіка, в якому прекрасно уживаються почуття гумору і зворушлива романтичність, тонкий розум і респектабельна зовнішність, потрібно самій бути під стать йому. Причому зовсім не обов’язково для цього народжуватися розумницею-красунею: є безліч способів зовнішнього і внутрішнього самовдосконалення. Вірте в себе, тримайте ніс за вітром, і вам неодмінно пощастить!

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015