У Міноборони України не виключили нових хвиль мобілізації

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 11.08.2015 в 18:33.
У Міноборони України не виключили нових хвиль мобілізації

В українському Міністерстві оборони не виключають, що в країні може бути проведено ще три хвилі часткової мобілізації.

В ході проведеного сьогодні, 11 серпня, брифінгу, заступник голови МОУ Петро Мехед припустив, що в Україні може бути проведено ще три хвилі часткової мобілізації — все буде залежати від подальшого розвитку подій в зоні АТО. Заступник міністра підкреслив, що якщо буде потрібно — то в Україні проведуть і сьому, і восьму, і дев’яту хвилі часткової мобілізації. Разом з тим, зазначив він, оборонне відомство країни в даний час активно працює над збільшенням кількості військовослужбовців, готових підписати з міністерством оборони контракт. Зокрема, в генеральному штабі опрацьовують варіант з термінами контракту — сьогодні він обмежений, і це призводить до зниження кількості бажаючих його підписати.

Оцінив Мехед також і хід шостої хвилі мобілізації, триваючої в даний час. За його словами, план в даний час виконаний наполовину, однак мобілізація триває. Станом на сьогоднішній день вдалося вийти на показник 50 відсотків укомплектування особовим складом, при цьому також продовжується робота і по залученню транспортних засобів. Одночасно з цим на полігонах проводяться активні заняття з бойового злагодження.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022