Перегляд порно викликає звикання?

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 15.08.2015 в 7:12.
Перегляд порно викликає звикання?
Перегляд порно викликає звикання - стверджують вчені

Німецькі вчені з’ясували, що чим більше людина дивиться еротичні фільми, тим більше цього вимагає її мозок

Згідно з опитуваннями, багато підлітків з 13 починають цікавитися еротичними відео. Мільйони дорослих не приховують, що дивляться порно регулярно. Порнографічні фільми допомагають досліджувати захоплюючий світ сексу, оголювати свої фантазії.

Але, як з’ясували дослідники, крім того, що порно діє на лібідо людини, є й інша сторона медалі. Порнографія чинить серйозний вплив на людський мозок, викликаючи не тільки викид гормонів «настрою», а й серйозне звикання, навіть залежність.

Залежність людина одержує задоволення не від самого перегляду, а від того настрою, який забезпечують гормони, яки виробляються організмом під час перегляду порно-фільмів.

Нейромедіатор допамін (його називають гормоном задоволення, винагороди) викидається в кров і забезпечує велику хвилю щастя і радісного хвилювання. Тільки хвиля ця так велика, що ніякі інші події не можуть викликати подібної. А, значить, мозок починає вимагати все більше і більше допаміну. А для цього людині потрібно все частіше і частіше дивитися відео яке викликає гарний настрій.

Такі стрибки допаміну призводять до залежності від порно.

В той же час, ті люди, які регулярно дивляться еротичні фільми і «підсаджуються» на них, все менше задоволення відчувають від традиційного сексу.

В результаті, за прогнозами німецьких учених, порнографія ростить покоління молодих людей, залежних від непристойних фільмів, при цьому зі зниженим інтересом до простого людського сексу.

Але ось ще цікаве відкриття, вчені Університету Кембриджа впевнені в тому, що залежність від порно може виникнути тільки у деяких людей, народжених з певним типом мозку. Точно так само як не всі стають наркоманами, не всі реагують так бурхливо на еротичне відео.

Під час досліджень мозку, вчені відзначили, що у тих, кому загрожує залежність, при перегляді порнофільмів або просто картинок подібного змісту, частина мозку, відповідальна якраз за залежність, «спалахує яскравими вогнями». А частина мозку, відповідальна за мотивацію, скорочується. Як і у людей, схильних до наркоманії.

Так кажуть вчені. А що ви думаєте з цього приводу?

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015