Небо над Україною будуть контролювати безпілотники США

Подивитись всі дописи у розділі: Події в Україні. Розміщено: 17.08.2015 в 15:22.
Небо над Україною будуть контролювати безпілотники США

В умовах російської військової агресії в Україні досить часто говорять про необхідність західної допомоги, в тому числі і військової, яка дозволила б підвищити обороноздатність держави і протистояти агресору. Разом з тим поки Захід не йде на рішучі кроки, воліючи висловлювати свою «глибоку стурбованість», проте окремі заходи все-таки робляться.

Як повідомляє американське видання Wall Street Journal, в Пентагоні планують збільшити кількість польотів безпілотників над кризовими регіонами світу протягом найближчих 4 років, зокрема, американське Міністерство оборони планує збільшення щоденних польотів з сьогоднішніх 61 до 90 в 2019 році. Така ініціатива, як зазначається в повідомленні, яке наводить інформаційне агентство «Українські національні новини», запроваджується з метою збільшення кількості розвідданих.

Примітно, що, за даними видання, дана зона «антикризового» спостереження буде розширена, і в неї потрапить Україна. Крім цього, передбачається, що американське оборонне відомство за допомогою безпілотних літальних апаратів буде здійснювати збір інформації також в небі над Іраком і Сирією, над Південно-Китайським морем і Північною Африкою.

Варто відзначити, що це далеко не перший приклад співробітництва у військовій сфері між Україною і США. Зокрема, на минулому тижні стало відомо про те, що США планують підготувати на Яворівському полігоні (Львівська область) п’ять батальйонів Збройних сил України.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022