Експерт: В Україні хочуть обкласти податками всі автомобілі

Подивитись всі дописи у розділі: Автоновини. Розміщено: 18.08.2015 в 12:07.
Експерт: В Україні хочуть обкласти податками всі автомобілі

Для нових машин — це буде податок на розкіш, для старих — екологічний збір.

Уряд не перестає генерувати ідеї, як вийняти гроші з кишень простих громадян. Схоже, найближчим часом не позаздриш автолюбителям. Міністерство фінансів України пропонує поширити стягування транспортного податку на всі автомобілі і мотоцикли з терміном експлуатації не більше п’яти років, тоді як в даний час такий податок стягується тільки з автомобілів з об’ємом двигуна більше 3 л. Про це йдеться в презентації податкової реформи, розробленої відомством.

Як говориться в презентації, крім того, пропонується ввести підвищений транспортний податок на автомобілі сегментів «преміум» і «люкс», середня ринкова вартість яких перевищує 1 млн гривень. Однак це ще не всі погані новини.

— Це ще не все, існує мінфінівський законопроект про екологічний зборі, — говорить директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко. — Це компенсація до законопроекту про податок з авто молодше 5 років. Тобто ті, у кого авто молодше 5 років платитимуть за нібито розкіш, а ті, у кого авто старше 5 років будуть платити за те, що у них авто старе і шкодить екології. До речі, у мінфіну крім цих законопроектів ще є в запасі збільшення акцизу на всі авто. Єдине, надія, що депутати в Раді не проголосують за ці законопроекти.

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015