Назустріч жіночому оргазму

Подивитись всі дописи у розділі: Він та вона. Розміщено: 19.08.2015 в 21:05.
Назустріч жіночому оргазму

На дворі XXI століття. Начебто давно відкинуті всі забобони, ніби насолода в сексі доля лише чоловіків і окремих не цілком добропорядних жінок.

Жіночий оргазм реабілітований за всіма статтями. Чому ж так багато жінок не можуть його досягти? Суб’єктивні нотатки колумністки Емілі Тон.

Ну що, зізнаюся! Моя вагіна — справжня феміністка. Точно так само, як мій розум, серце і душа говорять мені про те, що жінка рівноправна з чоловіком в роботі, у навчанні і вдома, так і моя вагіна вимагає рівності в ліжку. Занадто довго, тисячоліттями, жіночий оргазм не вважався чимось важливим. Йому не надавали значення, про нього забували чоловіки (та й жінки), для яких він був не більше, ніж щасливою, але необов’язковою випадковістю, якою можна похвалитися перед друзями або знехтувати як фантазією. І ось, нарешті, прийшов час жінкам заявити: вистачить! Жіночий оргазм існує!

Так, він вимагає дещо більше вправності і зусиль, але заслуговує такої ж пошани, як і чоловічий. Не можна сказати, що в цьому відношенні ми не спостерігаємо жодного прогресу. Деякі чоловіки дійсно уважно ставляться до потреб своїх партнерок.

Тим не менш, як нещодавно повідомили в «Новинах» на каналі ABC, мало не 75% жінок ніколи не досягають оргазму тільки від статевого акту, а 15%, скоріше всього, взагалі не досягнуть кульмінації ні за яких обставин. А з іншого боку, за даними Керол Куін (Carol Queen), сексолога-дослідника з Сан-Франциско, щонайменше 75% чоловіків можуть досягти оргазму в результаті коїтусу. Дозвольте, що відбувається? На щастя, є способи відстояти жіночий оргазм і обійтися без його симуляції. Звичайно, не так все просто, всі ми унікальні. І все ж ось кілька корисних ідей, які можуть вам знадобитися.

Напрямок — на «південь»

Вивчіть і навчитеся цінувати свій «нижній поверх». Розберіться, що вам приносить задоволення. У цьому може допомогти хороший вібратор. Випробуйте його і відкиньте всі ці забобони щодо того, що жінки не повинні мастурбувати і дивитися порнографію; це все минуле століття. Звичайно, більшість порнофільмів не відображають жіночу точку зору, і все тому, що історично жінка грала в сексі пасивну роль. Чим більше жінок будуть відстоювати своє право насолоджуватися сексом, тим скоріше цей запит буде виконаний. Ні до чого витрачатися на БДСМ-екіпіровку типу тієї, що описана в «50 відтінках сірого», але уникати іграшок або ще яких-небудь дорослих забав — це теж перебір. З’ясуйте, що вас збуджує, і ви точно побачите небо в алмазах.

Джерело насолоди

Жіночий оргазм — щось на зразок азбуки Морзе. Здебільшого він і нам самим незрозумілий. Якщо вірити всім цим фільмам і роликам, жінка завжди досягає феєричного оргазму в той же самий момент, що і її партнер, після чого, знесилені, вони лежать в обіймах один одного, потихеньку повертаючись в реальний світ.

Але, відповідно до недавніх досліджень, лише 25% жінок досягають оргазму безпосередньо під час коїтусу. Всупереч усім розмовам про жіночу точку G, набагато більше жінок відчувають оргазм від стимуляції клітора, а не від полового акту. Причина в тисячах нервових закінчень, розташованих в цій магічній зоні, тоді як у вагіни можливості відповідати на стимуляцію набагато скромніше. Значення стимуляції цієї зони вражаюче показала професор Індіанського університету біолог Елізабет Ллойд (Elisabeth Lloyd) у книзі «Примхи жіночого оргазму: помилки еволюційної теорії». Зокрема, вона стверджує: «Клітор грає першорядну роль для отримання сексуальної насолоди».

Читайте також: Як часто можна займатись сексом?

Іан Кернер (Ian Kerner), сексотерапевт і автор книги «Поступися дамі: як розумним чоловікам доставити насолоду жінці», також підкреслює цю думку, стверджуючи: «У дев’яти випадках з десяти жінки не відчувають оргазму саме через недостатню стимуляцію клітора». Так що, якщо ви правильно зорієнтуєтеся партнера, це буде вже великим кроком вперед. Під час коїтусу пробуйте знайти такі пози, які викликають ті ж відчуття, що при мастурбації, або сприяють максимальній стимуляції клітора. Деяким, наприклад, допомагає позиція «жінка зверху».

Говоріть про ваші бажання!

Знаючи, які попередні ласки вас заводять, ви допоможете своїми підказками партнерові зрозуміти, що ви любите. Наприклад, деяким жінкам подобається оральний секс, іншим ні. Говоріть партнеру про це, навіть якщо вам буде трохи ніяково давати йому вказівки. Не чекайте негайних результатів, тут прогрес досягається поступово. Залишається сподіватися, що партнер не відмовиться від ваших пропозицій, навіть якщо на них буде потрібно більше часу, ніж ті 2 з половиною хвилини, яких вистачає йому самому.

Читайте також: Жіночі помилки в ліжку

А ви, чоловіки, будьте уважніше до бажань партнерки і сигналам її тіла. Наприклад, жінкам для появи природної змазки часто потрібно довірча і еротична атмосфера — так допоможіть же їм, додавши в ваші зустрічі романтики начебто вечері при свічках або букета квітів — просто так, без жодного приводу. І вже саме собою, якщо ви маєте намір створити відповідний настрій, доведеться вимкнути ваш улюблений серіал, так само як і улюблений спортивний канал. Пам’ятайте про прелюдії, що включає в себе поцілунки і ласки ерогенних зон: грудей, живота, шиї і пахової області. Стиль поведінки чоловіка, м’який або агресивний, залежить від підказок жінки. Говорити про свої уподобання — це ключ до хорошого сексу.

Перспективи є

Егоїстичний секс, поза всяким сумнівом, поганий. Якщо партнер не піклується про вас, скажіть йому «до побачення». Справжній чоловік буде намагатися доставити вам задоволення не менше, ніж ви йому, і ніколи не буде висміювати вас, якщо ви заговорите про це. На щастя, у чоловіків нового покоління, схоже, більше контакту з жіночою стороною своєї особистості. Вони тонше відчувають, краще усвідомлюють потреби своєї партнерки і прагнуть до гармонії з нею. Будемо сподіватися, що коли-небудь настане той час, коли жодна жінка не скаже своєму партнеру: «Ти вже? А як же я?!»

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015