Як заставити себе займатись фітнесом

Подивитись всі дописи у розділі: Спорт. Розміщено: 19.08.2015 в 21:49.
Як заставити  себе займатись фітнесом
12 причин встати з дивана

Всі хочуть похвалитися спортивною фігурою, але не всі можуть похвалитися самодисципліною.

Складіть графік тренувань

У неділю приділіть 15 хвилин складанню графіка тренувань на весь наступний тиждень. Так ви зможете викроїти найбільш відповідний час, заздалегідь підлаштовуючись під робочі, домашні і всі інші справи. Якщо ви ходите на групові тренування у фітнес-клубі, звіртеся з розкладом необхідних вам занять і улюблених інструкторів. До того ж так ви зможете спланувати відвідування різноманітних занять, позбувшись від ще однієї причини не піти на спорт — від нудьги.

Зберіть спортивні сумки

Пам’ятаєте, коли ви вчилися в школі, батьки просили вас збирати ранець з вечора? Ця корисна звичка стане в нагоді вам і зараз. Покладіть в сумку всі необхідні спортивні приналежності і залиште її в коридорі або багажнику автомобіля. І коли вранці вас накриє черговий цейтнот, ви будете спокійні.

Поставте нагадування

Встановіть в телефоні нагадування за 30 або 60 хвилин до тренування (залежно від того, скільки часу вам добиратися). Так ви не зможете сказати, що закрутилися й забули про ваші плани.

Купіть нову форму

Купівля останньої моделі кросівок або нового спортивного топа від топового дизайнера не є гарантією відвідування тренувань. Найчастіше можна зустріти пораду почати займатися в тому, що є (навіть якщо останній раз ці треники ви надягали на залік по фізкультурі), а потім вже прикрашати нове тіло модними речами. Наважимося не погодитися. По-перше, спортивне взуття в будь-якому випадку потрібно підбирати виходячи з тренування, а не вставати на бігову доріжку в тапочках для пілатесу. По-друге, згадайте, в чому ви себе краще почуваєте на вечірці (в новій сукні або старому) або на пляжі (в новому купальнику або торішньому)? Гарний одяг не обов’язково повинен бути дорогим (спортивні лінії зараз є майже у кожної бюджетної марки), але безумовно стане причиною піти в зал.

Знайдіть партнера для занять

Прогуляти тренування набагато складніше, якщо хтось розраховує на вас. Знайдіть партнера по фітнесу серед друзів, колег, членів сім’ї чи в онлайн-спільнотах. Добре, якщо у вас будуть приблизно однакові цілі — навчитися сідати на шпагат або скинути 4,5 кг — які не дадуть одному зійти з дистанції раніше іншого. І найголовніше: коли вам захочеться залишитися вдома, мотивації партнера повинно вистачити на двох.

Займайтесь з особистим тренером

Тут все просто. Наперед оплачені заняття за розкладом з особистим інструктором не дадуть пройти повз фітнес-клуб. До того ж грамотний тренер знає, як зробити заняття ненудними і корисними саме для вас.

Складіть плейлист який мотивує

Якщо вам поки не вдалося знайти компанію або ви віддаєте перевагу поодиноким забігам, без відповідного фону в навушниках не обійтися. Складіть плейлист з танцювальних композицій, а не слізливих балад або аудіо-курсів французької. Всі, хто прирівнює джоггінг до різновиду медитації, але змушений бігати по міських джунглях, рекомендуємо завантажити заспокійливі звуки природи.

Тримайте список завжди перед очима

Будь то холодильник, робочий стіл або екран телефону — нехай заповітна мета завжди буде з вами. Не важливо, в якому форматі, мотивуючої фрази або вашої фотографії, де ви собі не подобаєтеся, наочне нагадування не дасть забути, навіщо вам сьогодні знову одягати кросівки.

Ведіть щоденник занять

Щовечора записуйте у фітнес-щоденник, що вам вдалося сьогодні зробити і з яким результатом, над чим ще потрібно попрацювати, які корективи внести. Або повісьте на стіну звичайний календар і викреслюйте кожен день, присвячений здоровому способу життя. Нехай спочатку відміток буде не багато, зате з кожним місяцем кількість і тривало тренувань буде зростати.

Краще менше та краще

Буває, що йти на фітнес не хочеться до такої міри, що не діють ні записки з мотивуючими фразами, ні домовленість з подругою. У цьому випадку вихід один: просто надіти кросівки і зайти в зал. Спортивний апетит теж приходить під час їжі.

Діліться своїми досягненнями

Мало кому подобається людина, що по два рази на день бігає у фітнес-клубі і викладає в мережі фото пружного преса. Ну і нехай. Робіть це не для інших, а для себе. Якщо бажання зробити нове гарне фото на тренажері позбавить вас від ліні, відмінно.

Думайте ширше

Якщо у вас ще сила-силенна недоробленої роботи або ви втомилися і голова не варить, це не причина проміняти тренування на шматок торта під чашку кави або келих вина. Чиніть рівно навпаки. Попотівши годинку в залі — відразу з’являться свіжі ідеї. Адже мозкова активність безпосередньо залежить від фізичної. І свіжі, неординарні ідеї найчастіше приходять в голову до тих, хто веде активний спосіб життя.

Інші статті по темі:

Обговорити статтю на форуміLoading...
©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2015