Гурт «Троє на Дивані» представив нову композицію «Полетіли»

Подивитись всі дописи у розділі: Новини музики. Розміщено: 22.08.2015 в 20:06.
Гурт «Троє на Дивані» представив нову композицію «Полетіли»

Гурт «Троє на Дивані» не даремно славетний своїми позитивними піснями й драйвовою музикою. На днях музиканти подарували слухачу не просто хіт, а пісню з якою легко можна пов’язати чудові дні проведені на відпочинку. Пісня під назвою «Полетіли» переповнена сонячним сяйвом та морським бризом й через це викликає найтепліші спогади. Якщо ви й досі не були на відпочинку, то радимо вам завантажити їх трек й підспівуючи разом з музикантами вирушати в дорогу. На щастя слова надзвичайно прості й їх легко запам’ятати:

Тільки там, де море,
Тільки там, де хвилі,
Тільки там ми вільні.
Взяли полетіли!

Нічого складного, правда ж? Та й навіщо піднімати якісь складні теми якщо ви просто насолоджуєтесь життям 😉

Інструментальна партія цього треку несе теж велику кількість позитиву. Надзвичайно енергійна й водночас легка барабанна партія, підхоплює вас від початку треку й несе до слухової ейфорії. Гітара ненав’язливо грає на фоні, а клавіші нагадують морський вітерець, що грає з вашим волоссям. Якщо вслухатись в трек, то можна почути звуки моря й крики чайок. Й це правда.

Надзвичайна складова пісні й несподівано теплий трек від гурту «Троє на Дивані» зробили кінець літа 2015 просто епічним, для всіх слухачів гурту. Трек який ми однозначно рекомендуємо прослухати, ви зможете знайти на їх сторінці або на саундклауді. Побажаємо музикантам натхнення й нових хітів.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022