Лоліта повертається на TV з новим ток-шоу

Подивитись всі дописи у розділі: Шоу-бізнес. Розміщено: 23.08.2015 в 5:51.
Лоліта повертається на TV з новим ток-шоу

Лоліта Мілявська, втомлена від постійних судових тяжб, кине сили на новий телевізійний проект.

Легендарний формат ток-шоу співачки «Без комплексів», який обговорювала вся країна десять років тому, повертається — правда не на Перший канал, а на НТВ. Також проект змінить назву — ток-шоу буде називатися «Лоліта».

— Я дуже скучила за своєю програмою і сподівалася на її повернення ще торік, проте у зв’язку з кризою телеканал відмовився від проекту, незважаючи на те що вже було відзнято два пілотних випуски, — розповіла Лоліта. — У 2007 році ток-шоу було закрито за моєю особистою ініціативою, я просто втомилася. Нескінченні зйомки, концерти, корпоративи — часу не вистачало ні на що. Зараз я домовилася з телеканалом на такий гонорар, який дозволить відмовитися від корпоративів, поменше гастролювати і повністю зосередитися на зйомках. Я досі отримую листи від колишніх героїв програми або тих, хто зміг з її допомогою поміняти щось у своєму житті. Глядачі та шанувальники хотіли знову побачити мене в ефірі — і я рада, що це скоро відбудеться.

©  Новини України на Rivnist.In.Ua - незалежний погляд на новини в Україні та світі, зокрема: політика, суспільне життя, економіка, кримінал, події, спорт, культура.  2010-2022